акції

Акція під Адміністрацією Президента 18 червня

Ганна Гопко розмістила наступне повідомлення про акцію в нинішню середу:

«18 червня у 13:00 відбудеться акція під Адміністрацією Президента (вул. Банкова, 11) «Підтримати судову реформу: громадськість вимагає чітких дій від Президента». Провідні експерти із судової реформи, зокрема із Реанімаційного пакету реформ, передадуть звернення правників та громадських організацій до Президента України. Напередодні з’їзду суддів України, який відбудеться 19 червня, правники озвучать ключові вимоги та пропозиції до Президента для забезпечення очищення судової системи. Жодні реформи в країні неможливі без справедливого суду.

Для контактів: Оксана Величко, 067 465 89 45 менеджер групи із судової реформи Реанімаційного пакету реформ»

Цього місяця активісти також пікетували Верховну Раду, вимагаючи прийняти антикорупційні закони.

Українська

Перша зустріч експертної групи Реанімаційного пакету реформ з розвитку електронного урядування: звіт організаторів

Як вже повідомлялося, у вівторок 27 травня у Києві відбулася перша зустріч експертної групи з розвитку електронного урядування, зібраної в рамках євромайданівської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Офіційно це було засідання, хоча реально це була лише пробна зустріч. Нині її організатори сформулювали своє враження від того, що відбулося; певною мірою це можна вважати офіційним звітом про зустріч; також в ньому містяться всі координати для зв’язку з групою та приєднання до неї. Наводимо повний текст:

Українська

Вчителів у Ялті загрожують звільнити через гімн України

Школярам в Криму заборонили вдягати синьо-жовте вбрання на свято останнього дзвоника.

Тим не менше, 23 травня в гімназії №5 ім. Лесі Українки в місті Севастополь у Криму на останній дзвоник випускники, а також їхні вчителі, на знак протесту проти окупації півострова Росією прийшли в школу з хустинками кольорів українського прапора. А коли — за нав'язаними Росією правилами — ввімкнули запис російського гімну, учні притисли руки до серця і заспівали український.

Через це учнів змушують писати пояснювальні записки, чому вони так вчинили. Про це «Подробицям» написав один із випускників.

Джерела: Подробности, Espreso.tv

Українська

Перша зустріч експертної групи Реанімаційного пакету реформ з розвитку електронного урядування

Нині, доки ситуація у владі сприятлива для діалогу з громадянським суспільством, активісти Євромайдану пробують різні методи співпраці. Зокрема, Громадський сектор Євромайдану та ініціатива «Новий громадянин» започаткували кампанію під назвою «Реанімаційний пакет реформ».

Одним із напрямків діяльності в рамках Реанімаційного пакету реформ стало створення експертної групи в питанні електронного урядування (або управління). У цей вівторок, 27 травня, у Києві у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося перше засідання вказаної експертної групи. На даний момент планується розділити групу на чотири підгрупи за такими напрямками:

  • моніторинг та оцінка поточного стану справ,
  • розробка стандартів ел.урядування та ел.послуг,
  • розробка стратегії ел.урядування,
  • нормативне забезпечення ел.урядування.

Запис до групи відкритий для всіх охочих. З будь-яких питань можна писати на адресу egvukraine@gmail.com.

Також було погоджено, що в найближчі дні організатори погодять і реалізують форму постійної роботи групи; в якості майданчика розглядаються Google Groups та можливі аналоги.

Українська

Донеччани в центрі міста утворили ланцюг єдності

Сьогодні з Донеччини надходять не лише тривожні новини.

А саме, сьогодні близько 300 донеччан утворили «Ланцюг єдності». Вони вийшли на центральну вулицю міста з національною символікою, співали гімн і вигукували: «Донецьк — це Україна!», «Слава Україні!» та «Україна єдина!». Людей не залякала навіть колона машин з проросійськими активістами, які намагалися погрожувати учасникам акції та ображати їх.

Фотографії з акції дивіться на порталі неполітичних новин NGO.

Українська

Барикади Євромайдану в Києві почали частково розбирати

Після зміни влади в Україні барикади Євромайдану в Києві втратили своє практичне значення. Тому постало питання про початок їх розбору.

Так, Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко повідомив, що барикади на Майдані вже поступово розбирають.

«Ті барикади, які зараз є, розбирають. І розбирають поступово і обережно. Там багато людей ще бачать своїх друзів… Ми зняли деякі барикади, зближаємося до центру», — сказав Бондаренко.

«Є три варіанти залишити шматок Майдану. Перш за все, центральну частину відсікти Європейською площею. Другий варіант — відділити вулицею Городецького або ближче Прорізної. Якщо цей центр взагалі виділити і позбавити їзди автомобілів, то нічого страшного не станеться», — зазначив голова КМДА.

І справді, вже повністю розібрано барикаду біля центрального входу в метро «Хрещатик» (лишилася тільки башточка з тротуарної цегли), близька до розбирання барикада на вході в пасаж на Хрещатику.

А вчора можна було спостерігати за розбиранням барикади на Європейській площі. Її, однак, не просто розібрали, але замінили на стінку з тротуарної цегли. На тротуарі також залишили рештки барикади, складені з автомобільних шин.

Як повідомляють УНН, сьогодні, 12 квітня, активісти розбирають двометрові барикади біля Будинку профспілок та на розі вулиць Хрещатика й Інститутської.

Оскільки барикади були побудовані переважно із мішків з будівельним сміття (після того, як розтанув сніг), то активісти працюють в масках та захисних засобах. Мішки та брухт вивозять з території Майдану за допомогою вантажівок. Також на місці працює грейдер.

Замість цих барикад так само побудують невеликі "символічні" — з автомобільних шин та тротуарної цегли, яка назбиралась після лютневих протистоянь.

Українська

UBS знизив прогнози вартості акцій «Газпрому» на 28%

Один з найбільших світових інвестиційних банків UBS 17 березня знизив прогнози вартості провідних російських акцій, повідомляють «Ведомости». Прогнози відображають побоювання з приводу ризиків, яким піддається російський бізнес у зв'язку з уведенням санкцій і загостренням обстановки.

Зокрема, UBS знизив прогнозну вартість акцій «Газпрому» з $4,65 до $3,5. Прогноз по акціях «Сбербанку» знижено з 150 до 130 рублів. Таким чином, зниження курсів, згідно з прогнозами, складе близько 28 % для «Газпрому» і близько 15 % для «Сбербанку».

«На них припадає найбільша частка операцій на російському фондовому ринку. Обидві компанії значною мірою належать державі і є найбільшими акціонерними корпораціями в РФ. Прогнози відображають побоювання з приводу ризиків, яким піддається російський бізнес у зв'язку введенням санкцій і загостренням обстановки», — коментує «Інформаційний спротив».

Джерело: Espreso.tv

Українська
Підписатися на акції