Запоріжжя

Відкрите звернення до лідера партії «УДАР»

В Україні нині потрібна масштабна люстрація чиновників, суддів та силовиків. Мін’юст вже оголосив устами свого нового очільника, що вони збираються почати з себе. Між тим, негідні особи можуть знайтися і в лавах колишніх опозиційних партій. Публікуємо відкритий лист до лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, текст якого нам надіслав його автор (правопис і стилістику збережено):

Відкрите звернення до лідера партії «УДАР»

З початком посівної Кривохатько В. В. на Запоріжжі у трьох районах, де орендує землю під ріллю, знов почне плюндрування тисячолітніх курганів, яких вже зруйнував біля 30...

Воно Має у 2013 р вже ДВІ кримінальні справи, у тому разі про кургани, офіційно попереджене приписами з 2007 р.

Досі є посадовим членом партії "Удар" — такий собі місцевий районий "сранукович", як кажуть ЛЮДИ. Я ще восени запрошував фахівців-інспекторів, які офіційно засвідчили мною наведені факти, на ТРИ звернення повтором до відповідальних осіб, жодної тямущої відповіді ще не отримав. Строк відповіді з генпрокуратури, верховної ради та мінкульту вже плинув. Маю намір звернутися до КП в Україні та ЮНЕСКО. Як що не володієте цією темою, зверніться до музею у Лаврі, де зберігається Пектораль — одна з Берегинь Української Нації, піднята з курганів, які оставили нам на зберігання мої та сподіваюсь й ваші Пращури ще сотні поколінь тому. Чистіть будь ласка свої ряди, бо їх очистить Майдан! Свої повні координати я залишив вашим канцеляристам та помічникам ваших однопартійців согодні, 04.03.2014 р.

поки ще З Повагою,

Віктор Кириченко, м Запоріжжя

Українська

У Запоріжжі вбили й спалили в машині активіста Автомайдану

13 лютого на дорозі між селами Червоний Яр та Івангород в Запорізькому районі Запорізької області згорів автомобіль «Тойота» разом із власником. Сьогодні стало відомо, що загиблий Сергій Сенека був активним учасником АвтоМайдану . Про це кореспонденту «061» розповіла знайома родини загиблого.

За попередньою інформацією, невідомий вистрелив у бензобак, внаслідок чого автомобіль вибухнув. Дружина загиблого насилу впізнала чоловіка.

За словами жінки, вона зуміла впізнати чоловіка тільки по обручці, оскільки як все тіло загиблого обгоріло. Крім Автомайдану, чоловік також займався приватним підприємництвом. Яка саме діяльність Сергія Сенеки могла стати мотивом для вбивства, встановлює міліція.

Джерело у правоохоронних органах так само підтвердило інформацію про вбивство активіста. Дана подія внесено до Єдиного реєстру розслідувань , як умисне вбивство (ст. 115 , ч. 1 КК).

Джерело: 061.ua

Українська

У Запоріжжі заарештували капітана запасу МВС Шевченка Анатолія Вікторовича

Голова Веукраїнського громадського об'єднання "Спілка офіцерів України" народний депутат України 2-го скликання капітан 1-го рангу Євген Лупаков розіслав інтернетповідомлення:

"Шановні друзі!
Вчора, 05 лютого 2014 р., з подачі Запорізького прокурора Кирилюка Олександра Володимировича, слідчий Запорізького обласного управління МВС підполковник Зайко Ілля Валерійович, викликавши на допит в якості свідка, заарештував без будь-яких підстав і доказів та етапував до Ордженікідзевського райсуду заступника Голови Запорізької організації Спілки офіцерів України, багаторічного борця з наркоманією в лавах міліції в Запорізькій області, капітана запасу МВС Шевченка Анатолія Вікторовича, сфабрикувавши вдруге справу і звинувативши його в нападі на Запорізьку ОДА 26 січня 2014 р. Наявна у Шевченка Анатолія Вікторовича відеоінформація підтверджує його невиновність, але прокуратурою і слідством до уваги не приймається.

Суддя Ордженікідзевського райсуду Калюжна, за дивним збігом обставин і суддівського "комп'ютера", вдруге буде сьогодні судити нашого побратима.

Аналізуючи рівень фабрикантів цієї справи, можна стверджувати, що недопосаджені Шевченком кришовики наркоторговців знайшли можливість таким чином розправитися з одним з небагатьох чесних міліціонерів в сучасній Україні.

Прошу чесних юристів та представників ЗМІ в Запоріжжі та по всій Україні оприлюднити цю інформацію і надати юридичну допомогу нашому побратиму".

Джерело: ВГО "Спілка офіцерів України"

Українська
Підписатися на Запоріжжя