У Запоріжжі заарештували капітана запасу МВС Шевченка Анатолія Вікторовича

Голова Веукраїнського громадського об'єднання "Спілка офіцерів України" народний депутат України 2-го скликання капітан 1-го рангу Євген Лупаков розіслав інтернетповідомлення:

"Шановні друзі!
Вчора, 05 лютого 2014 р., з подачі Запорізького прокурора Кирилюка Олександра Володимировича, слідчий Запорізького обласного управління МВС підполковник Зайко Ілля Валерійович, викликавши на допит в якості свідка, заарештував без будь-яких підстав і доказів та етапував до Ордженікідзевського райсуду заступника Голови Запорізької організації Спілки офіцерів України, багаторічного борця з наркоманією в лавах міліції в Запорізькій області, капітана запасу МВС Шевченка Анатолія Вікторовича, сфабрикувавши вдруге справу і звинувативши його в нападі на Запорізьку ОДА 26 січня 2014 р. Наявна у Шевченка Анатолія Вікторовича відеоінформація підтверджує його невиновність, але прокуратурою і слідством до уваги не приймається.

Суддя Ордженікідзевського райсуду Калюжна, за дивним збігом обставин і суддівського "комп'ютера", вдруге буде сьогодні судити нашого побратима.

Аналізуючи рівень фабрикантів цієї справи, можна стверджувати, що недопосаджені Шевченком кришовики наркоторговців знайшли можливість таким чином розправитися з одним з небагатьох чесних міліціонерів в сучасній Україні.

Прошу чесних юристів та представників ЗМІ в Запоріжжі та по всій Україні оприлюднити цю інформацію і надати юридичну допомогу нашому побратиму".

Джерело: ВГО "Спілка офіцерів України"

Українська