Відкрите звернення до лідера партії «УДАР»

В Україні нині потрібна масштабна люстрація чиновників, суддів та силовиків. Мін’юст вже оголосив устами свого нового очільника, що вони збираються почати з себе. Між тим, негідні особи можуть знайтися і в лавах колишніх опозиційних партій. Публікуємо відкритий лист до лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, текст якого нам надіслав його автор (правопис і стилістику збережено):

Відкрите звернення до лідера партії «УДАР»

З початком посівної Кривохатько В. В. на Запоріжжі у трьох районах, де орендує землю під ріллю, знов почне плюндрування тисячолітніх курганів, яких вже зруйнував біля 30...

Воно Має у 2013 р вже ДВІ кримінальні справи, у тому разі про кургани, офіційно попереджене приписами з 2007 р.

Досі є посадовим членом партії "Удар" — такий собі місцевий районий "сранукович", як кажуть ЛЮДИ. Я ще восени запрошував фахівців-інспекторів, які офіційно засвідчили мною наведені факти, на ТРИ звернення повтором до відповідальних осіб, жодної тямущої відповіді ще не отримав. Строк відповіді з генпрокуратури, верховної ради та мінкульту вже плинув. Маю намір звернутися до КП в Україні та ЮНЕСКО. Як що не володієте цією темою, зверніться до музею у Лаврі, де зберігається Пектораль — одна з Берегинь Української Нації, піднята з курганів, які оставили нам на зберігання мої та сподіваюсь й ваші Пращури ще сотні поколінь тому. Чистіть будь ласка свої ряди, бо їх очистить Майдан! Свої повні координати я залишив вашим канцеляристам та помічникам ваших однопартійців согодні, 04.03.2014 р.

поки ще З Повагою,

Віктор Кириченко, м Запоріжжя

Українська