Слов'янськ

Оприлюднено фотографії сумнозвісних підвалів зі слов'янських адмінбудівель

У мережі з'явилися фото, в яких умовах терористи тримали полонених.

«Тут бранці нудилися місяцями, вдень і вночі їх били, іноді їм не давали їсти й пити. «Особливо небезпечним правосекам» не дозволяли спати, тримали пов'язаними, із заклеєними скотчем очима, над ними знущалися заради забави. Деякі зломлені, комусь знадобиться довга реабілітація, хтось вже не стане колишнім», — пише на своїй сторінці у «Facebook» Тетяна Заворона, донецька журналістка.

Зараз над Слов'янськом піднято український прапор і почали відновлювати життєдіяльність міста.

Джерело: Espreso.TV

Українська

Мешканці Слов'янська після звільнення

Місцеві жителі Слов'янська після звільнення міста від терористів зібралися біля міськради та сказали на камеру що вони думають про ДНР. Місцеві почали підтримувати українську владу та хочуть жити в Україні.

Вони розповідають, що ті, хто голосували на референдумі, були одурманені та помилились у своєму виборі.

«Путін — підла людина. Коли ослаб сусід, він йому просто вставив ніж у спину і пограбував», — висловилася одна з учасниць мітингу. Відповідаючи на питання, як було при ДНР, інша мешканка міста відповіла, що дуже погано.

«Води не було, світла не було. На роботу ходили, але гроші не платили...»

Під час роздачі гуманітарної допомоги, яку вчора у звільнений Слов’янськ привезли українські військові, місцеві мешканці здали силовикам кількох представників терористичних угрупувань, які спокусилися на сосиски з рук українських військових.

Джерело: Espreso.TV

Українська

У Слов'янську бойовики замінували всі під'їзди до теплоелектростанції

У Слов’янську бойовики замінували усі під’їзди до теплоелектростанції.

Про це на брифінгу повідомив речник інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий.

«Бойовиками розібрано або замінено та заміновано усі під’їзди, залізничні шляхи до Слов’янської ТЕС з боку міста Слов’янськ», — сказав він.

За словами Чепового, бойовики «планують зупинити усі технологічні процеси на ТЕС та її від’єднання від Єдиної енергосистеми України».

Джерело: УНІАН

Українська

Під Слов'янськом затримали сепаратистів із 100 тисячами заповнених бюлетенів

В ході проведення антитерористичної операції 10 травня на підступах до Слов'янська Донецької області було затримано групу озброєних терористів. Про це «Обозревателю» повідомило джерело в правоохоронних органах.

За інформацією джерела, під час огляду автомобіля «Daewoo Lanos», на якому рухались затримані, було виявлено ящики з бюлетнями для голосування на референдумі 11 травня 2014 року з питань державної самостійності так званої Донецької народної республіки (ДНР). Загальна кількість бюлетенів перевищує 100 тисяч екземплярів. На всіх бюлетенях вже були проставлені помітки в графі «ТАК» за підтримку незалежності ДНР.

Окрім ящиків з бюлетенями, у затриманих було вилучено автомат Калашнікова, два пістолети Макарова та два пристосування для відстрілювання резинових і пневматичних куль. Також вилучено 60 патронів до АК і 24 патрони до пістолету Макарова.

На даний момент проводяться заходи для встановлення всього ланцюжка осіб, причетних до проведення псевдореферендуму.

Раніше повдомлялось, що в Донецьку уже відбувається «голосування» на «референдумі», який самопроголошена влада так званої Донецької народної республіки анонсувала на 11 травня.

Джерело: Обозреватель

Українська
Підписатися на Слов'янськ