Миколаїв

Російський диверсант планував вибух в аеропорту Миколаєва


У Миколаєві затримали російського диверсанта, який вів спостереження за місцевим аеропортом.

Про це на брифінгу в Укрінформі повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, повідомляє кореспондент агентства.

«Це був автомобіль, який знаходився біля військового аеродрому із заляпаними номерами, із затонованими вікнами, але миколаївці побачили, що людина в бінокль спостерігає за рухом на військовому аеродромі, і це було прийнято як незвичайний факт, швидко зреагували і спецслужби затримали цю людину», — розповів Лисенко.

За його словами, завданням диверсанта було виведення з ладу злітно-посадочної смуги аеродрому, при ньому була вибухівка і граната, яких вистачило б для пошкодження злітної смуги та літаків.

Джерело: Укрінформ

Українська

Царьов, Добкін та Тігіпко відчули на собі народну "любов"

Президентська кампанія стартувала, і найближчим часом ми наочно побачимо, як сприймає населення тих чи тих місцевостей різних кандидатів у президенти. Вчора й сьогодні ставлення народу на собі могли відчути кандидати-"регіонали" Царьов, Добкін та Тігіпко.

Так, Царьов прийняв виклик координатора миколаївської самооборони й приїхав у Миколаїв. Формально — щоб відвідати у лікарні проросійських бунтівників. В результаті розмови з активістами на підвищених тонах заробив на горіхи. Від серйозних травм Царьова врятувала його охорона. В лікарню активісти його не пустили.

В той же день Добкін отримав свою порцію народної уваги в Луганську. Його облили водою, закидали недопалками та презервативами. Таке ставлення виказали вже проросійські протестувальники. Щоб уникнути серйозніших пошкоджень, Добкіну разом із охороною довелося розвернутися й швидко податися геть від захопленого управління СБУ, де, як він вважав, його приймуть прихильно.

Сьогодні ж невесело було Тігіпку в Одесі. Щоправда, чи не більшість серед протестувальників складали жінки, тому "молодий політик зразка 2010-го" відбувся одним яйцем у піджак.

Поки що це лише реакція дуже невеликої кількості активних людей. Проте до дня голосування ще лишається півтора місяці.

Українська
Підписатися на Миколаїв