Царьов

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо Царьова за сепаратистські ідеї

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження щодо народного депутата Олега Царьова за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Царьовим дій, передбачених ст. 110 Кримінального кодексу України.

Така реакція прокуратури пов'язана з публічними виступами Царьова під час масових заходів, а також у засобах масової інформації, в яких він закликав до роз'єднання країни, посягав на територіальну цілісність держави та висловлював сепаратистські наміри.

Як сказав журналістам в. о. генерального прокурора Олег Махніцький, за даним фактом прокуратура Києва розпочала досудове розслідування, в ході якого буде встановлений ступінь відповідальності Царьова за поширення сепаратистських ідей.

У разі підтвердження цих фактів і його вини Генеральною прокуратурою буде підготовлено звернення до Верховної Ради України з поданням щодо зняття статусу народного депутата з Царьова. Водночас може бути внесено подання до Центрвиборчкому стосовно позбавлення його статусу кандидата в президенти України.

Окрім того, у зв'язку з подіями, які сталися за участі Царьова 14 квітня в Києві під час його відвідування однієї з телекомпаній (ICTV), органами внутрішніх справ відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Києва.

Джерело: УНІАН

Українська

Царьов, Добкін та Тігіпко відчули на собі народну "любов"

Президентська кампанія стартувала, і найближчим часом ми наочно побачимо, як сприймає населення тих чи тих місцевостей різних кандидатів у президенти. Вчора й сьогодні ставлення народу на собі могли відчути кандидати-"регіонали" Царьов, Добкін та Тігіпко.

Так, Царьов прийняв виклик координатора миколаївської самооборони й приїхав у Миколаїв. Формально — щоб відвідати у лікарні проросійських бунтівників. В результаті розмови з активістами на підвищених тонах заробив на горіхи. Від серйозних травм Царьова врятувала його охорона. В лікарню активісти його не пустили.

В той же день Добкін отримав свою порцію народної уваги в Луганську. Його облили водою, закидали недопалками та презервативами. Таке ставлення виказали вже проросійські протестувальники. Щоб уникнути серйозніших пошкоджень, Добкіну разом із охороною довелося розвернутися й швидко податися геть від захопленого управління СБУ, де, як він вважав, його приймуть прихильно.

Сьогодні ж невесело було Тігіпку в Одесі. Щоправда, чи не більшість серед протестувальників складали жінки, тому "молодий політик зразка 2010-го" відбувся одним яйцем у піджак.

Поки що це лише реакція дуже невеликої кількості активних людей. Проте до дня голосування ще лишається півтора місяці.

Українська
Підписатися на Царьов