УСБУ

У Луцьку міліція і ВВ об'єдналися з протестувальниками

У Луцьку міліція та частина Внутрішніх військ №1141 перейшли на бік народу і будуть разом з Правим сектором та самообороною забезпечуватимуть порядок в області та місті.

Про це заявив координатор місцевої самооборони Павло Данильчук в ефірі "Громадського ТВ".

За словами Данильчука, міліція та військові домовились діяти з народом спільно.

Жодного силовика на Київ відправлено не буде, запевнили керівники міліції та ВВ.

Самооборонці отримали від силовиків їхню амуніцію, про зброю питання не стоїть, запевнив Данильчук.

Раніше у стінах місцевого "білого дому" була підписана спільна заява Волиньради та очільників силових структур, інформує "Волинська правда":

Новий голова Волинської обласної ради Валентин Вітер зауважив, що поміж ним та силовиками відбулися нормальні перемовини. Тому була підписана спільна угода про взаємну співпрацю про дотримання громадського порядку у Волинській області. Ці слова зірвали оплески у стінах Волиньради. У заяві йдеться про те, що лише спільні зусилля не дадуть конфлікту перейти в неконтрольоване русло. Мовляв, слід шукати мирних шляхів виходу з ситуації.

УСБУ, МВС та прокуратура у Волинській області висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку, щоб отримати народну довіру в області. Також разом із "Вартою порядку" вони забезпечуватимуть оперативну реакцію та локалізацію провокацій.

Начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук зауважив, що робив усе, щоб не було кровопролиття. Проте, мовляв, судити про це слід волинянам. Він переконаний, що слід діяти разом, щоб громада бачила цю співпрацю силовиків та Волиньради.

Начальник УСБУ у Волинській області Юрій Гетало зазначив, що потрібно забезпечити мир і спокій на волинській землі. "Волинь має показати приклад державі. Офіційно заявляю, що працівники СБУ будуть вірними присязі народу України", - сказав силовик.

Слова правоохоронців зірвали оплески в залі. Зауважимо, що присутні трохи обурилися тому, що прокурор Волині Андрій Парака не виступив перед присутніми.

Заяву підписали з боку опозиції депутат Волиньради Ігор Гузь та голова Волиньради Валентин Вітер.

Джерела: Українська правда, Волинська правда

Українська
Підписатися на УСБУ