допомога

Людмила Денисова: список загиблих Небесної сотні поповнився

Міністр соціальної політики Людмила Денисова повідомила, що список загиблих Небесної сотні поповнився двома особами і відтепер нараховує 98 осіб. Усім їм (їхнім родинам? — euro-maidan.info) буде здійснено одноразову грошову допомогу у розмірі 121 800 грн.

Станом на 2 червня 50 родин, які втратили своїх близьких під час акцій протесту на Майдані, вже отримали таку грошову допомогу.

Кошти, призначені на здійснення одноразової грошової допомоги, у повному обсязі перераховані до всіх обласних та районних управлінь соцзахисту населення, на ці потреби виділено 11,7 млн. грн.

Джерело: ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Українська

Бізнесмен з Дніпропетровська оплатив закордонне лікування хлопцю, якому відірвало кисть під час сутичок

Журналіст і бізнесмен Борис Філатов оплатив лікування у Німеччині хлопцю, якому відірвало кисть під час сутичок на Грушевського. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбуку».

Як відомо, під час сутичок між мітингувальниками та силовиками на вул. Грушевського 19 січня одному з активістів відірвало кисть. Хлопець хотів подалі відкинути гранату, яка впала біля людей, але та вибухнула у нього в руці.

Пізніше стало відомо, що постраждалий вчиться на архітектора.

Борис Філатов — журналіст, адвокат і бізнесмен родом з Дніпропетровська. Займався адвокатським бізнесом, брав участь у резонансних судових справах, пов'язаних з інтересами Ігоря Коломойського.

Крім того, він також був автором та ведучим телепрограми «Губернські хроніки», яка здобула популярність завдяки спеціальним розслідуванням діяльності українських чиновників та політиків.

Джерело: espreso.tv

Українська
Підписатися на допомога