Міністерство фінансів України

СБУ виявила в штабі АТО шпигунів і зрадників

Служба безпеки України виявила в штабі АТО на Донбасі людей, які працюють на Російську Федерацію. Про це заявив з трибуни Верховної Ради голова СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, за останні три місяці СБУ виявила осіб, які звинувачуються в державній зраді в керівному складі оборонного відомства та у штабі АТО і у військових формуваннях, які беруть участь в бойових діях. Проти них СБУ порушила кримінальні справи за статтею «Державна зрада».

Заступник міністра фінансів Анатолій Матвійчук під час парламентських слухань повідомив, що з резервного фонду Кабінету Міністрів виділено додатково 8,8 млрд. гривень. Ці кошти передбачено спрямовувати на закупівлю та модернізацію військової техніки та майна, засоби зв’язку, закупівлю паливно-мастильних матеріалів, грошове забезпечення військовослужбовців, у тому числі для виплат грошових надбавок учасників АТО, забезпечення засобами індивідуального захисту, харчування.

Загалом цьогорічний оборонний бюджет, за даними Мінфіну, складає 54,3 млрд. гривень.

Джерело: Голос України

Українська

Сьогодні Україна отримала від Світового банку 750 млн. дол. США за проектом «Перша позика на політику розвитку»

Угода про позику (Перша позика на політику розвитку) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку була підписана 26 травня 2014 року. Позику залучено на 16 років з 7—річним пільговим періодом за змінною відсотковою ставкою — 6 міс. LIBOR + змінний спред (на дату підписання — 0,59%), одноразова комісія — 0,25%.

Кошти, отримані в рамках проекту, будуть використані для проведення стратегічних та інституційних реформ, спрямованих на подолання кризових явищ та стабілізацію фінансово—економічної ситуації в країні, і закладення підґрунтя для сталого та збалансованого зростання України.

Джерело: Офіційний сайт Міністерства фінансів України

Українська
Підписатися на Міністерство фінансів України