Канада

Канада розширила список громадян Росії, проти яких будуть вводитись санкції

Прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер заявив про санкції проти шести громадян Росії та шести українських прихильників федералізації. До цього «під забороною» в Канаді вже опинились 19 росіян та 18 російських компаній.

«Сьогодні ми оголошуємо про санкції проти ще шести росіян та шести українців», — йдеться в заяві Харпера. За словами прем'єра Канади, «ситуація в Україні є серйозним порушенням міднародного миру та безпеки».

В список санкцій з російського боку увійшли: начальник російського генштабу Валерій Герасимов, командуючий збройними силами самопроголошеної Донецької народної республіки Ігор Гіркін (Стрєлков), виконуючий обов'язки губернатора Севастополя Сергій Мєняйло, віце-спікери Держдуми Сергій Нєвєров та Людмила Шевцова, російський міністр у справах Криму Олег Савельєв. З українського боку в список санкцій включено: сенатора в Радфеді від Криму і Севастополя Ольга Коватіді, представник ополченців Луганська Герман Прокоп'єв, народний губернатор Луганської області Валерій Болотов, глава Донецької народної республіки Андрій Пургін та один з її лідерів Денис Пушилін, а також замкерівника народного ополчення Донбасу Сергій Циплаков.

Відносини Канади та Росії погіршуються з березня на фоні подій в Україні. З кінця місяця МЗС РФ оголосило про санкції по відношенню до 13 канадських високопосадових чиновників, парламентарів та суспільних діячів, яким закривається в'їзд в РФ у зв'язку з канадськими санкціями по Україні та Криму. До цього на сайті офісу канадського прем'єр-міністра Стівена Харпера було опубліковано список, до якого увійшло десять осіб — офіційні представники Росії, а також екс-глава адміністрації українського президента Віктор Медвечук, котрі потрапили під санкції Канади.

Джерело: РИА Новости

Українська

Канада ввела санкції проти 16 російських банків і компаній

Канада ввела нові санкції щодо Росії. Цього разу під них потрапили 16 російських банків і компаній.

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер.

«Заходи, про які ми оголосили сьогодні, продовжать чинити економічний вплив на Росію і осіб, які несуть відповідальність за кризу в Україні. Ми продовжуємо роботу з нашими союзниками для збереження і розвитку свободи та демократії у всьому світі. Ми будемо й далі діяти, якщо суверенітет і територіальна цілісність України будуть піддаватися загрозі», — заявив він.

Під санкції потрапили такі компанії і банки: «Акваніка» (ТОВ «Русское время», Москва і Нижегородська область), ТОВ «Авіа Груп» (Шереметьєво), ТОВ «Авіа Груп Норд» (Санкт-Петербург), ЗАТ «ЗЕСТ» (Санкт-Петербург), банк «ІнвестКапіталБанк» (Уфа), банк «Собінбанк» (Москва), ТОВ «Сахатранс» (Ваніно), банк «Північний морський шлях» (Москва), ТОВ «СТРОЙГАЗМОНТАЖ» (Москва), ТОВ «Інвестиційна компанія Аброс» (Санкт-Петербург), група «Волга» (Люксембург), компанія «Стройтрансгаз холдинг» (Нікосія, Кіпр) та її чотири дочірні підприємства.

Джерело: УНІАН

Українська
Підписатися на Канада