флот

Авіаносна ударна група ВМС США ввійшла в Середземне море

Слідом за авіаносцем «Джордж Буш», що затримався у східній частині Середземномор’я, сюди ж прибула ціла авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем «Гарі Трумен».

28 березня авіаносна група на чолі з «Гарі Трумен» пройшла через 120-кілометровий Суецький канал, завершивши семимісячне патрулювання на Близькому Сході.

Докладніше:

Українська

Тенюх розповів, чому українські кораблі вчасно не вивели із Криму

Колишній в. о. міністра оборони України Ігор Тенюх стверджує, що саме за командою колишнього начальника Генштабу, головнокомандувача ЗСУ Юрія Ільїна українські кораблі були повернуті у Крим.

Як повідомляє УНІАН, про це Тенюх повідомив під час виступу на з’їзді ВО «Свобода». Він зазначив, що йому дуже часто ставлять питання, чому не були виведені українські кораблі із Криму, коли почалося загострення ситуації.

За словами Тенюха, за день до його призначення, «коли вже була розпочата анексія Криму, командування, яке знаходилося повністю під впливом ЧФ РФ, все ж таки вивело кораблі, але кораблі вивело і завело тому, що колишній начальник Генштабу Іл’їн дав команду ці кораблі повернути в базу».

Тенюх додав, що «коли кораблі зайшли в базу, то одразу ж були заблоковані окупантами».

Українська
Підписатися на флот