Феодосія

Українські морські піхотинці у Феодосії зміцнюють лінії оборони частини і готуються відбити штурм

02.03.2014. Як повідомила BSNews головна редакторка феодосійської газети «Кафа» Ірина Прокопенко з місця розташування 1-го окремого батальйону морської піхоти ВМС України, біля воріт військової частини перебувають 3 БТРи збройних сил РФ, кілька критих військових автомобілів, а також близько 300 осіб з числа так званих «козаків».

З мегафонів транслюються заклики до українських моряків здатися. Нещодавно в частину пройшла делегація «парламентерів», у складі якої були начальник феодосійської міліції та священик. «Парламентарі» повернулися ні з чим.

Українські морські піхотинці зміцнили периметр частини: видно окопи, загородження з бетонних блоків, бордюрів і покришок з амбразурами для стрільби з кулеметів. Паркан навколо частини посилено двома рядами колючого дроту, над будівлями військової частини майорять українські прапори.

Раніше заступник командувача Південним військовим округом РФ і заступник командира 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ в ультимативній формі зажадали, щоб українські моряки склали зброю. Термін ультиматуму закінчувався в 10 годин ранку. Українські моряки у відповідь заявили, що вони будуть захищати Україну до останньої людини. Як повідомив кореспондент, з частини вивели близько 40 жінок-військовослужбовців і службовців ЗС України.

Командир батальйону морської піхоти підполковник Дмитро Делятицький на офіцерських зборах частини вранці 2 березня повідомив про повторний ультиматум російських військових; офіцерські збори ультиматум відкинули.

Феодосійський батальйон морської піхоти ВМС України — один з найкращих підрозділів ЗС України; в його складі — люди, що багаторазово брали участь у миротворчих операціях та міжнародних навчаннях. У складі батальйону — дві роти морської піхоти, гранатометний взвод, десантно-штурмова рота, мінометна батарея та розвідувальний взвод, кілька десятків БТРів різних типів.

Джерело: BSNews (Чорноморські новини)

Українська
Підписатися на Феодосія