Юрій Луценко закликає переходити в наступ на владу з Дня Злуки

Лідер «Третьої української республіки» Юрій Луценко закликав створити Народний Фронт Майдан та розпочати наступ на владу. Свій план дій політик виклав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Викрадення вільної України 16.01.14. Діагноз причин: російські «дешеві» кредити мають політичну ціну втрати незалежності та демократії України. Діагноз методів: ПР не може бути партією, це ОПГ. Діагноз наслідків: диктатура генерал-губернатора Малоросії Януковича готова для легалізації», — написав Луценко.

«План лікування:

1. Ніякої паніки та розпачу. Предки боролися в гірших умовах. Нас мільйони і ми сильніші за купку злодіїв.

2. Створюємо Народний Фронт Майдан (як я і пропонував назвати організацію з самого початку) і реально перетворюємо його в мільйонний народний рух опору. Максимальна самоорганізація і мінімальна бюрократія. Керівник в місті, районі чи області — той, хто веде за собою людей, а не персона по квоті.

3. Лідери опозиції припиняють виборчу президентську кампанію. Рейтинги, комбінації і піар — до дупи. Інакше там будемо всі разом.
Натомість політики просять, якщо треба — то й навколішках, просять людей перейти від маніфестацій вихідного дня до штурму правлячої банди з Дня Злуки 22.01.

4. В призначений час мобілізації всі українці — на столицю. Зі своїми автомобілями, бусами, вантажівками, тракторами — битися за вільну Україну. Мери вільних міст і містечок — запрошуємо на екскурсію до Києва з усім комунальним господарством. Студенти — на вулицю, битися за своє європейське майбутнє. Кияни — на вулицю, битися за свій столичний гонор. Політики — на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки — битися за демократію в цій країні.

Втрачати вже нічого. Прийняті закони — це тюрма суворого режиму для всіх, хто почуває себе вільною людиною. Це той час, коли перевіряється на практиці «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». Це момент істини», — заявив Луценко.

Джерело: espreso.tv

Українська