Делегації

Українська
  1. Бердянськ: Роман Синиця (подробиці, відео);
  2. Бережани: Петро Гончар, Галина Проців, Володимир Якимів (подробиці, відео);
  3. Бучач: Василь Григоришин, Михайло Крамар, Лариса Зелінська (подробиці, відео);
  4. Вінниця: Сергій Михайлович Щетинін, Вадим Петрович Шкільняк (подробиці, відео);
  5. Дніпродзержинськ: ШИРОКИЙ Володимир Михайлович, БРАГІНЕЦЬ Віра Іванівна, ЗЕЛЕНИЦЯ Олександр Сергійович; спостерігачі: КРИВЕНКО Микола Васильович та СКОРИК Олександр Васильович (подробиці, відео);
  6. Дніпропетровськ: Віктор Романенко, Іван Маркевич, Василь Сухов (подробиці, відео);
  7. Долина: Василь Сокирко, Алла Шевченко, Тарас Сливчук (подробиці, відео);
  8. Донецьк: Вольга Шейко, Володимир Фомичов (подробиці, відео);
  9. Дрогобич: Олег Дукас, Тарас Кучма, Ольга Козар, Володимир Кондзьолка; запасний – Іван Херович (подробиці, відео);
  10. Заліщики: Роман Бурдейний, Орест Вінницький (подробиці, відео);
  11. Запоріжжя:Богдан Василенко, Ірина Лех и Олександр Шацький (подробиці, фото);
  12. Іршава: Василь Кузан, Михайло Ловга, Петро Станко (подробиці, відео);
  13. Калуш: Леся Мартиненко, Володимир Іваницький, Петро Цюпа (подробиці, відео);
  14. Київ: Громадська Рада Майдану: Галенко Олег, Павло Жовніренко, Курус Ігор; четвертий запасний — Богдана Бабич (подробиці, відео);
  15. Київ: Громадське об’єднання “Праві”: Володимир Огризко, Марія Білінська (подробиці, відео);
  16. Київ: Громадський сектор Євромайдану: Андрій Когут, Ігор Луценко, Ольга Сало, Василина Думан (подробиці, відео);
  17. Київ: спільнота «Революційний марафон»: Ольга Максименко, Лариса Ніцой, Євгенія Овсієнко Олена Герасим’юк (подробиці, відео; останній делегат вказаний невірно (!));
  18. Київ: УНСО: Білава Олександр, Воронов Валерій, Мельник Богдан (подробиці, фото);
  19. Краматорськ: Володимир Ржавський, Світлана Рудь, Сергій Лисицин (подробиці, відео);
  20. Кременчук: Пилипенко Володимир Іванович, Гуйда Оксана Анатоліївна, Савченко Олег (подробиці, відео);
  21. Кривий Ріг: Іванченко Інна, Панасенко Сергій, Костомаха Володимир (подробиці, відео);
  22. Крим: Яна Горюнова, Олександра Дворецька, Сергій Мокренюк, Анатолій Ковальський (подробиці, відео);
  23. Луганськ: Юлія Красильнікова, Костянтин Реуцький, Настя Рожкова (подробиці, відео);
  24. Миколаїв: з шість обраних, але ще не визначено, хто буде делегатом, а хто спостерігачем (подробиці, відео);
  25. Миколаїв (Львівська область): Іван Максимович, Мар’ян Романюк, Мирослав Конечний (подробиці, відео);
  26. Одеса: Alena Balaba, Олексій Губський та Павло Ровенко – делегати; Andriy Yusov та Володимир Горб – спостерігачі (подробиці, відео);
  27. Полтава: Ігор Киянчук, Ірина Земляна, Олександр Коба (подробиці, відео);
  28. Севастополь:Василь Зеленчук, Тимур Баротов, Ліана Гольденберг (подробиці, відео);
  29. Старобільськ: Володимир Григоренко, Наталія Пономарьова (подробиці, фото);
  30. Стрий: прізвища не вказано (подробиці, відео);
  31. Тернопіль: Дмитро Андріїшин, Сергій Гуменюк, Любомир Шимків (подробиці, відео);
  32. Ужгород: Володимир Феськов, Павло Гомонай, Назар Белей (подробиці, відео);
  33. Харків: Надія Савинська, Дмитро Пилипець, Олег Закапко (подробиці, відео);
  34. Черкаси: Плахута Таісія, Сушко Юрій, Вовченко Олександр (подробиці, відео);
  35. Чернівці: Ольга Гришин-Грищук, Тарас Прокоп, Максим Волошин (подробиці, відео);
  36. Чернігів: Ірина Черенько, Ігор Андрійченко (подробиці, відео);

Офіційна сторінка Першого Всеукраїнського форуму Євромайданів (зі списком делегацій; на сторінках про делегації в тексті трапляються помилки (!)).