Росія побудує газопровід до Китаю за рахунок своїх дітей та пенсіонерів - Нємцов

Президент Росії Володимир Путін після анексії Криму виграв тактично, але може програти стратегічно.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив один з лідерів партії РПР-ПАРНАС Борис Нємцов.

Нємцов упевнений, що головна мета Путіна досягнута - його рейтинг перевищив 80%.

"Опозиція в загоні репресій та ізоляції. Цензура захопила не тільки ТБ, але й інтернет. Дума голосує одноголосно, губернатори ручні, хоч і регіони в злиднях. Вибори? Ви про що? Про корупцію, відкати і розпили якось забули. Тепер цим займається племінник Путіна", - зазначив політик.

Крім того, Борис Нємцов заявив, що європейці крок за кроком будуть відмовлятися від російського газу, що штовхне режим Путіна до Китаю.

"У травні Путін, швидше за все, підпише грабіжницький договір про постачання газу в Китай. Ціна буде менше $300. Китайці вміють викручувати руки, особливо коли знають, що їм немає альтернативи. Газопровід з Якутії та Іркутської області в Китай-Сила Сибіру обійдеться в 50 млрд. баксів - ще одна Олімпіада. Частину грошей дадуть китайці в обмін на зниження ціни. Але більшу частину заплатимо ми з вами за рахунок зростання тарифів. Зростання тарифів на газ - це зростання цін на все, і комуналку, і продукти, і бензин. За дружбу з китайцями заплатимо сповна", - написав він.

При цьому, за прогнозами російського опозиціонера, неминуча гонка озброєнь, адже "навколо самі вороги".

"І навіть "друзі китайці" теж намагаються відібрати Сибір і Далекий Схід. Економіка Росії в 12 разів менша за європейську та американську і в 4 рази менша за китайську. Впораємося? Надірвемося? За рахунок чого будемо фінансувати армію і ВПК? Правильно. Охорона здоров'я, освіта, пенсії. Діти, старі. А ще за рахунок дешевої робочої сили з Середньої Азії. Круто, правда?", - додав він.

Джерело: УНІАН

Українська