Віртуальна екскурсія «Хонкою» («Межигір’я»)

Як відомо, після зникнення Віктора Януковича з 22 лютого територію його маєтку «Межигір’я» під Вишгородом було відкрито для вільного доступу усіх охочих. Пізніше Верховна Рада України прийняла рішення повернути «Межигір’я» в державну власність. За це рішення проголосували 323 народні депутати.

Тож не дивно, що з 11 березня «Межигір’я» закрили на інвентаризацію, і відвідати маєток вже не вийде.

«У зв'язку з необхідністю проведення інвентаризації майна та об'єктів, а також щоб уникнути його псування і випадків вандалізму, з 11.03.2014 року тимчасово призупиняється вільне відвідування об'єкту Межигір’я», — йдеться в повідомленні на сайті МВС.

Однак, ще коли «Межигір’я» було вільним для доступу, потрапити можна було не усюди. Зокрема в найцікавішу частину — житловий будинок Януковича (т. зв. «Хонку») — потрапити могли лише представники преси. Всім іншим доводилося лише заглядати у вікна. Однак нині можна подивитися фото- та відеорепортажі з «Хонки» і навіть «прогулятися» будинком.

Репортаж Наталії Седлецької «Ніч у "Хонці" Януковича» містить наведене відео, текст та 9 фото.

«Прогулятися» на віртуальній екскурсії будинком можна на сайті німецького видання «Spiegel» на сторінці «360-Grad-Ansichten: Janukowitschs Gold-Villa». Ось як виглядає ця віртуальна екскурсія:

Натискаючи на стрілки, можна пересуватися з приміщення в приміщення; фотографії приміщень є сферичними, тому, тягнучи курсор в якийсь бік, можна повністю оглянути інтер’єр (так само екстер’єр), включно з підлогою та стелею.

Українська