Окупанти в Криму ділять землю

Хакери з групи «Анонімний інтернаціонал» виклали в мережу фрагменти листування співробітників Міністерства оборони Росії.

З'ясувалося, що російські військові, кримська «самооборона», криміналітет і чиновники вирішують, кому дістанеться захоплене українське майно.

На «трофеї» чимало претендентів — наприклад, Міністерство оборони РФ хоче перевести в свою власність готель «Укрвоєнкурорт», але не може це зробити, оскільки та у власності у рідні самопризначеного прем'єра Криму.

Ще частина нерухомості захопила так звана «самооборона» півострова.

В одному з листів чиновники скаржаться, що «самооборона» захопила ціле містечко, що належить Чорноморському флоту РФ.

«Губернатор Севастополя розпочав роботу з розподілу військового нерухомого майна. Було захоплене не просто містечко, а військове містечко флоту, яке зазначене в угоді про розділ Чорноморського флоту 1997 року. Будемо дивитися далі — заберуть все. Прошу сприяння на рівні Міністерства оборони Росії», — пише у доповідній записці військовий чиновник.

Водночас військові чиновники зізнаються, що офіційно не можуть оформити на себе нерухомість, бо досі не прийнятий федеральний закон, який офіційно передав би військове майно в Криму російському Міністерству оборони.

Одна з причин такого активного «дерибану» — заборона для російських силовиків їхати у відпустку за кордон. Зараз Міноборони РФ хоче освоїти частину узбережжя Криму на будівництво дач для своїх генералів.

Найближчим часом хакери обіцяють викласти решту листування.

Джерело: Espreso.TV

Українська