Мешканці Криму будуть платити податок за розміщення туристів у своїх будинках

Повідомлення про помилку

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in require_once() (line 341 of /home/euromaidan/public_html/includes/module.inc).


Податкова служба Росії штрафуватиме кримчан, які без дозволу здають житло туристам.

Цей засіб впливу вже почали застосовувати в Ялті. За інформацією міської мерії, тепер місцевим жителям, які хочуть заробити на відпочиваючих, доведеться оформляти спеціальне свідоцтво.

«Це стосується громадян, які надають приміщення для тимчасового розміщення з обмеженою кількістю місць — не більше 30 — і не надають додаткові послуги з організації харчування та екскурсій, а також не здають в оренду належні їм об'єкти нерухомості під офіси та магазини», — пояснили в міськраді Ялти.

Згідно з новими правилами, власники об'єктів, площа яких не перевищує 50 кв.м., платитимуть 12 руб. (близько 4 гривень) за 1 кв. м. Якщо ж площа виявиться більшою — доведеться викласти вже 20 руб. (близько 7 гривень).

«У разі встановлення фактів надання послуг з проживання без придбання свідоцтва, будуть застосовуватися штрафні санкції у п'ятикратному розмірі фіксованої ставки податку, встановленої органом місцевого самоврядування», — зазначили в ялтинській мерії.

Джерела: Espreso.tv, «Сегодня»

Українська