У Донецькій та Луганській областях тимчасово припинено рух у 8 пунктах пропуску

Повідомлення про помилку

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in require_once() (line 341 of /home/euromaidan/public_html/includes/module.inc).


З метою запобігання виникнення загрози життю та здоров`ю населення внаслідок небезпечних подій, які відбуваються на окремих територіях, та з міркувань громадської безпеки, на пропозицію Адміністрації Державної прикордонної служби України, Кабінетом Міністрів було прийнято рішення щодо припинення, відповідно до частини першої статті 10 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про пункти пропуску через державний кордон між Україною та Російською Федерацією та статті 7 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, руху через пункти пропуску:

Маринівка- Куйбишево у Донецькій області;
Должанський – Новошахтинськ, Червонопартизанськ – Гуково,Червона Могила - Гуково, Новоборовці - Олексієво-Тузлівка, Краснодарський – Донецьк, Краснодарський – Нижній Швирьов, Сєвєрний – Донецьк у Луганській області.

Про прийняте рішення повідомлено також російську сторону.

Джерело: Офіційний сайт Державної прикордонної служби України

Українська