ЄС дозволив Україні перейти до другої фази підготовки до безвізового режиму

Повідомлення про помилку

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in require_once() (line 341 of /home/euromaidan/public_html/includes/module.inc).

Україна на крок наблизилась до скасування візового режиму з країнами Євросоюзу. Згідно з офіційним повідомленням Єврокомісії, Київ успішно виконав першу фазу «дорожньої карти» із встановлення безвізового режиму і тепер може перейти до другої.

Політична заява Єврокомісії означає, що в Брюсселі задоволені гармонізацією законодавства України в тому, що стосується удосконалення сфери захисту прав біженців, боротьби з корупцією, діяльності омбудсмена із захисту персональних даних та протидії дискримінації. Тепер Європейська комісія перевірить, чи має українських уряд достатньо ресурсів для імплементації ухвалених законів.

Раніше голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський припустив, що вже до кінця року українці не потребуватимуть віз для подорожей до країн Європейського Союзу. 2 червня відбудеться засідання Європейської комісії щодо лібералізації візового режиму з Україною. «А після другої фази, так як це було з Молдовою, це може бути кілька місяців, і буде безвізовий режим», — сказав Томбінський, відповідаючи на запитання, чи зможе Україна до кінця року отримати безвізовий режим з країнами Європейського Союзу.

Джерело: DW

Українська