Вслід за продуктами в Криму дорожчає житло

В анексованому Криму продовжують зростати ціни на житло. Призначена окупантами влада зізналася, що це пов'язано з бажанням росіян «придбати якусь нерухомість у Криму», а також із переходом Криму на російський ринок будматеріалів.

Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомив міністр будівництва й архітектури Криму Володимир Ніколов.

«Крим завжди був цікавий для росіян, і зараз цей інтерес досить високий. Він виявляється в бажанні купити якусь нерухомість в Криму, і це об'єктивно рухає ціни», — сказав він.

Крім того, додав Ніколов, постачання будматеріалів до Криму з материкової України припинилися, а доставка їх із Росії — не налагодилась.

«Крим поки перебуває в перехідному періоді, і постачання з материкової України на сьогодні практично обірвалися, а з Російською Федерацією ми тільки займаємось заміщенням», — сказав Ніколов.

За його словами, це процес непростий, тому що пов'язаний «з великими відстанями та шляхами».

«Це призводить до об'єктивного підвищення цін на будматеріали, починаючи з того самого цементу, а пісок взагалі став стратегічним матеріалом номер один», — повідомив Ніколов.

Раніше Укрінформ повідомляв, що спочатку в Керчі, а потім і по всьому Криму спостерігалася ажіотажна скупівля росіянами всіх дешевих продуктів, в тому числі овочів—фруктів, консервів, техніки, будматеріалів. Після цього почалось зростання цін, що викликало невдоволення кримчан.

Джерело: Укрінформ

Українська
Tags: