На Чернігівщині затримали трьох диверсантів, серед них — член партії Жириновського

Прикордонники на Чернігівщині не пропустили трьох громадян РФ на територію України.

Як повідомили УНІАН у Відділі з питань взаємодії зі ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України, 12 травня в пункті пропуску «Горностаївка» прикордонний наряд Чернігівського загону під час перевірки документів звернув увагу на нервову поведінку двох громадян Росії. Вони їхали поїздом із Санкт-Петербурга до Києва. Під час бесіди росіяни, 1984 та 1987 років народження, нервувалися, плутались в поясненнях, постійно їх змінювали, однак впевнено пояснити мету своєї подорожі в Україну так і не змогли.

Після цього прикордонники ініціювали перевірку їхніх речей та спільно з митниками оглянули багаж. У ньому було знайдено камуфльований одяг, газовий розпалювач вогнища, ніж та газовий балончик сльозогінної дії. Окрім паспортних документів, один з росіян мав при собі ще й посвідчення члена ЛДПР. За результатами перевірки росіян не пропустили та заборонили в'їзд в Україну терміном на 3 роки.

Крім того, вчора ввечері на ділянці відділу «Грем'яч» прикордонники цього ж загону за допомогою розшукового собаки за 20 метрів від держрубежу наздогнали та затримали невідомого чоловіка. Затриманий, який намагався в обхід пункту пропуску потрапити в Україну, виявився громадянином Росії, 1988 року народження.

До того ж з'ясувалося, що житель Костроми мав при собі «Акт щодо відмови в пропуску на територію України», складений того ж дня в пункті пропуску «Хутір—Михайлівський» на ділянці Сумського прикордонного загону.

За спробу порушення державного кордону України на затриманого складено документи про притягнення до адміністративної відповідальності. Міру його відповідальності визначить районний суд.

Джерело: УНІАН

Українська