Власенко: Проросійські сили готують теракт проти Тимошенко

Народний депутат та колишній захисник кандидатки в президенти Юлії Тимошенко Сергій Власенко підтрвердив інформацію про існування загрози для її життя.

Про це він заявив сьогодні журналістам, передає Espreso.TV.

«Вночі Юлія Тимошенко отримала офіційне повідомлення СБУ про організацію проти неї теракту. Я спілкувався з керівником СБУ та МВС з цього приводу. Інформація отримана з достовірних джерел. Силовики вважають, що загроза життю Тимошенко спровокована проросійськими силами. Ви знаєте жорстку позицію Юлії Тимошенко щодо російської агресії в Україні і щодо того, що витворяють в Україні російські військові підрозділи. Силовики вважають цю загрозу серйозною і вживатимуть всіх заходів для забезпечення охорони Тимошенко», — сказав Власенко, наголосивши, що це зараз головне завдання УДО.

За словами Власенка, не виключено, що створення загрози для життя Тимошенко, — це частина плану з розхитування ситуації в країні з метою зриву виборів.

Він звернувся до представників міжнародного співтовариства з проханням привернути увагу громадськості до цієї надважливої інформації та надалі вести переговорні процеси з Росією.

«І позиція Юлії Тимошенко, і її команди полягає в тому, що вибори беззаперечно повинні відбутися, щоб новообраний президент мав змогу стабілізувати ситуацію в країні», — підсумував Власенко.

Нагадаємо, що сьогодні вранці прес-секретар Юлії Тимошенко Марина Сорока повідомила, що Служба безпеки України прислала вночі офіційне повідомлення Управлінню державної охорони про загрозу життю кандидатки в президенти.

Джерело: Espreso.TV

Українська