Українські військові відбили два з шести захоплених терористами БМД

В руках терористів в Донецькій області залишаються чотири одиниці бронетехніки української армії. Про це на брифінгу в антитерористичному центрі при СБУ повідомив радник міністра оборони України Юрій Повх.

За його словами, дві одиниці бронетехніки силами десантників були звільнені, і зараз знаходяться в розпорядженні десантних військ ЗСУ. «Ще чотири одиниці бронетехніки залишаються поки що в руках сепаратистів», — сказав він.

Представник Міноборони зазначив, що за останні дні немає жодного факту захоплення бронетехніки, а командування ПДВ вжило найактивніших заходів з уникнення подібних ситуацій.

Нагадаємо, напередодні в Краматорську невідомі люди в камуфляжі взяли під свій контроль шість бойових машин десанту Збройних Сил України і поставили на них російські прапори. Українські військовослужбовці без опору полишили військову техніку під натиском мирних місцевих жителів, за якими ховалися бойовики. Свою техніку солдати залишили без єдиного пострілу або бійки. Більш того, протестувальники не виявляли стосовно до військових істотної агресії і гострої необхідності здавати машини не було.

За матеріалами Еспресо.TV та ЛІГАБізнесІнформ

Українська