У мережі з'явився звіт росіян про окупацію Криму зі схемами та раніше невідомим відео

В інтернеті з'явився відеозвіт росіян "про підсумки виконання завдання загону №0900 у період з 22 лютого по 28 березня 2014 року на території АР Крим".

Якій силовій структурі Росії належить підрозділ на відео - невідомо.

На відео тактичні схеми планованих захоплень об'єктів на півострові, підкріплені відеодоказами виконання. Багато кадрів взагалі вперше стали доступними. Адже оператор знімає зі сторони загарбників, чи не скрізь він в перших рядах поруч із озброєними військовими - так званими "зеленими чоловічками".

Цей відеоролик є навчально-методичним посібником для сил спецназу із захоплення будівель без стрільби на ураження, пише thekievtimes.ua.

На відео можна побачити кадри захоплення будівлі Ради Міністрів Криму і закрите засідання Ради Міністрів автономії.

У ролику показаний і штурм штабу та арсеналу командування МВС України в Севастополі, запасного командного пункту угруповання Протиповітряної оборони України в Криму. На відео можна побачити кадри приміщень з бункера командування ППО України в Криму, які до недавнього часу були секретними. Також є кадри штурму і роззброєння гарнізону авіаційної бригади Збройних сил України на аеродромі в Бельбеку під Севастополем.

Найскандальніший момент відео - це захоплення казарм і роззброєння українських морських піхотинців у Феодосії. На кадрах видно, що в штурмі брали участь десятки озброєних людей і що морські піхотинці чинили опір. У нічному штурмі казарм брав участь вертоліт Мі-8, який висадив штурмовиків просто на плац частини.

Крім того, російський спецназ захоплював активістів руху "Правий сектор" (так вказано но відео) в їхніх кримських квартирах.

Джерело: ТСН

Українська