"Укрпошта" тимчасово припинила доставку пошти до Криму

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" тимчасово припинило прийом і доставку пошти на територію Криму через блокування відділень на півострові, повідомляється на офіційному сайті "Укрпошти":

"Повідомляємо, що у зв'язку з силовим захопленням АР Криму і м. Севастополь та блокування усіх відділень поштового зв'язку УДППЗ "Укрпошта" на території півострова, національний оператор змушений тимчасово припинити прийом та доставку пошти в напрямку до АР Крим та м. Севастополь до врегулювання ситуації. Сподіваємось на Ваше взаєморозуміння!"

Як повідомлялося раніше, після окупації Криму російськими військовими нелегітимна влада АРК 16 березня провела незаконний референдум і заявила, що майже 97% тих, хто взяв у ньому участь, проголосували за приєднання Криму до Росії.

Через два дні президент Російської Федерації Володимир Путін та нелегітимні керівники кримської влади і Севастополя підписали договір між РФ і Республікою Крим про прийняття до Росії Криму і утворення в складі РФ нових суб'єктів. Ще через кілька днів Рада федерації Росії одноголосно схвалила анексію Криму. Практично всі країни світу не визнають територіального розподілу України і засуджують дії Кремля.

З 31 березня і до сьогодні "Укрпошта" пересилала поштові відправлення до Криму за міжнародними тарифами, встановленими для відправки до Російської Федерації.

Джерела: УНІАН, Офіційний сайт Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Українська