ПриватБанк заблокував рахунки кримчан на материку


Клієнти банку з кримською пропискою не можуть отримати будь-які послуги банку, в тому числі й відділеннях, що розташовані на материковій Україні.

Інформацію про блокування рахунків ЛІГАБізнесІнформ підтвердив прес-секретар ПриватБанку Олег Серга. За його словами, рахунки будуть розблоковані лише тоді, коли остаточно виясниться юридичний статус півострова та фінансових установ, що працюють там.

"На даний час список можливих статусів українських банків у Криму дуже широкий. Ми розглядаємо різні варіанти подальших дій. Зараз ПриватБанк представлений в Криму своїм філіалом", - розповів Олег Серга.

Між іншим, схоже, що ПриватБанк поки що перший, хто заблокував рахунки своїх кримських клієнтів на материку. Про це свідчить експрес-опитування прес-служб банків, проведений ЛІГАБізнесІнформом.

Нагадаємо, що після анексії Російською Федерацією Криму, юридичний статус відділень українських банків, що знаходяться там, залишається невизначеним.

Свою подальшу долю багато місцевих відділень банків вбачають у вигляді філіалів українських банків з отриманням ліцензії від центробанку Росії.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

Українська