10 депутатів фракції "Партії регіонів" та два позафракційних оголосили про підтримку українського народу


Група народних депутатів з фракції "Партії регіонів" ініціюють термінове засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління й висловлюють підтримку українському народу.

"Ми, група народних депутатів України, закликаємо сьогодні, 20 лютого, о 15.00 терміново скликати засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління", - йдеться у спільній заяві депутатів.

Вони також заявили про підтримку українського народу та його волевиявлення.

Депутати висловили занепокоєність у зв'язку з кровопролиттям на вулицях міст та жертвами "з обох сторін протистояння".

"Офіційно заявляємо, що ми засуджуємо дії, спрямовані на ескалацію озброєного конфлікту, закликаємо обидві сторони до припинення агресивних дій і до початку мирних переговорів за участю міжнародних спостерігачів з ЄС (Німеччини, Польщі), Росії та США", - йдеться в заяві.

Депутати також звернулись до військовослужбовців внутрішніх військ, підрозділів МВС та СБУ з проханням "виконувати присягу народу України", а не "злочинні накази, спрямовані на застосування вогнепальної зброї, не допускати участі правоохоронних органів у провокаціях із застосуванням кримінальних елементів проти мирного населення та мітингувальників по всій Україні".

Заяву підписали депутати з фракції "Партії регіонів": Андрій Деркач, Володимир Зубик, Григорій Смітюх, Олександр Кузьмук, Володимир Пехов, Володимир Продівус, Володимир Струк, Микола Сорока, Віктор Бондар, Віктор Тихонов, Олександр та Андрій Табалови.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Українська