Найяскравіші весілля та історії закоханих революційного Майдану

Як революційні події об’єднали закохані пари

Під час попередньої української революції, або, як її ще називають, "помаранчевої", побралося безліч пар. Створювалися вони у ході революційних баталій, молоді люди знаходили одне-одного, в буквальному розумінні цього слова, "на вулиці".

Така сама історія повторюється й тепер. Незважаючи на трагічні події та нестабільнусть у країні, життя триває, стверджують закохані з Майдану. Протягом кількох останніх революційних місяців на Майдані своє кохання знайшла вже не одна пара. Крім того, серед барикад відгуляли й не одне весілля.

Журналісти Еспресо.TV зібрали найяскравіші історії закоханих пар, які поєднали свої долі на Майдані.

Днями київська мерія перетворилася на шлюбний палац. Закохані Юля і Богдан, які познайомились у медичній частині Євромайдану, хотіли тихо обвінчатися у капличці, але не вийшло.

Аби ця подія їм запам’ятался на все життя для пари влаштували урочисту церемонію у захопленій КМДА. Перед вінчанням у Київську адміністрацію повернули червоний хідник та причепурили колонну залу. Бійці "Правого сектору" зі щитами і у масках створили коридор пошани.

За словами молодят, весілля організувалось буквально за добу. Люди допомогли нареченій із сукнею та фатою. А от наречений під вінець пішов у камуфляжі. За правилами Євромайдану веселля обійшлося без алкоголю, а молодятам подарували екскурсію нічною столицею та шлюбну ніч в одному з готелів Києва.

Новоспечена родина Матвійчуків також цього тижня відгуляла своє весілля на Майдані. Мітингуючі привітали пару на сцені Євромайдану і подарували синьо-жовті каски з написом "Молодята". Крім того, каску нареченої прикрасили вельором. Свідками у молодят були четверо випадкових мітингарів. Для новоствореної родини співали гімн України та "Многая літа".

Днями в Українському домі активіст з Грушевського освідчився дівчині, яка допомагає на кухні Майдану. Вона з Криму, він з Хмельниччини. Вона російськомовна, а для нього рідна — українська. Закохані дуже різні, але тепер не можуть жити одне без одного. Напередодні Євген здивував увесь Український дім: став на коліно і освідчився Насті так, щоб чули усі. Він домовився, щоб друзі влаштували йому музичний супровід, і він феєрично зміг освідчитись коханій. Найближчим часом молода пара планує відгуляти своє весілля на Майдані.

26 січня, у сумний день прощання з загиблим активістом Сергієм Нігояном молодята Марина та Андрій влаштували весілля на Майдані. Наречені вийшли на сцену до мітингарів. За їхніми словами, таким чином вони хотіли підтримати українців.

У грудні минулого року один із мітингувальників зі сцени на Майдані запропонував своїй обраниці одружитися. Відео з освідченням у коханні та пропозицією руки і серця виклала на своїй сторінці у "Фейсбуці" співачка Руслана. Дівчина на сцені Майдану відповіла згодою. Мітингувальники підтримали пару оплесками.

21 грудня минулого року анонсували знесення барикад. Однак подія закінчилася не зруйнуванням барикад, а святкуванням весілля молодої пари Євгена ти Наталії. Молодята охоче позували на фоні революційної атрибутики та спілкувалася з активістами.

Джерело: espreso.tv

Українська