До Києва звозять тітушків

Розв’язане Банковою протистояння на вулиці Грушевського в Києві нині зійшло майже нанівець. Але, схоже, влада дуже хоче ввести в Києві надзвичайний стан, для чого потрібно відновити зіткнення. Для цього в Київ почали присилати нові групи тітушків.

Так, на новій Обухівській трасі активісти Автомайдану виявили і згодом ліквідували базу тітушків. Приблизно 20 тітушків утекли в напрямку залізниці. Активістам вдалося затримати двох молодиків. Їх привезуть в Київ до Будинку профспілок для допиту. Поряд з наметом, в якому ті жили, стоять три військові вантажівки, без водіїв і господарів.

Місцеві мешканці розповіли активістам, що тітушки тероризували їх, ламали паркани обійсть і на вмовляння не нищити майно реагували агресивно.

В Гостомелі в лісі активісти Автомайдану виявили ще одну базу тітушків. За даними УНІАН, близько сотні спортивного вигляду хлопців гріються біля бочок з вогнем. Автомайданівці спостерігають за побутом молодиків. Наразі тітушки не виявляють агресії до гостей.

І вже зараз із Харкова в Київ виїхало шість автобусів з тітушками. Повідомляється, що приблизно півтисячі тітушків з Харкова на північному заході Києва блокуватимуть приїзд автобусів з Західної України.
Операцією керує голова ОПЛОТУ Євген Жилін, останній десант координував Кондабіров Ігор, помічник депутата міськради Харкова Володимира Тупіцина.

Більше про тітушків з Харкова можна дізнатися в детальній розвідці МедіаПорту.

Українська