Ігоря Луценка викрали невідомі

Відомого громадського активіста Ігоря Луценка, лідера «Збережи старий Київ» та кількох інших ініціатив вночі викрали з Жовтневої (Олександрівської) лікарні Києва люди в цивільному.

Його затримали разом із потерпілим Юрієм Вербицьким, якого Ігор привіз до лікарні на своєму авто. «Лікарі кажуть, що люди були в чорних шапках і пальтах», — пише його близька подруга Марія Лебедєва. «Налетіли, скрутили руки, вивели — це вся інформація».

Останнє повідомлення від Ігоря прийшло у вигляді sms у 03:43 ночі: «Прохання під’їхати, тут по лікарні ходять люди в цивільному, цікавляться. Під’їдьте перевірте, чи не чекають зовні».

В Печерському РВВС, який відповідає за територію, де перебуває лікарня, кажуть, що Ігоря немає. Так само в Шевченківському (центр) та в київському главку стверджують, що Ігоря у них немає.

Вдень виручати Ігоря Луценка вирушила 5-тисячна колона з Майдану. Вона сформувалася на вул. Інститутській і рушила до Генпрокуратури; колону очолюють депутати від Свободи та Батьківщини. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Олександр Бригинець.

За матеріалами texty.org.ua та espreso.tv.

Українська