Олександр Данилюк

Вагітній дружині Олександра Данилюка підкинули наркотики

Прес-служба Штабу національного спротиву отримала інформацію, що здійснена безпрецедентна аморальна провокація проти родини голови громадського руху «Спільна справа» Олександра Данилюка.

Його вагітній дружині, яка перебуває на восьмому місяці вагітності, і мала намір сьогодні з півторарічною дитиною вилетіти з України, підкинули наркотики. Матів з дитиною затримали в аеропорту «Бориспіль».За словами дружини Данилюка, на шляху в аеропорт їхній автомобіль постійно переслідував чорний мікроавтобус Volkswagen Transporter без номерних знаків.

За словами Данилюка, в останні дні різко збільшилася кількість погроз йому та його родині через активну політичну діяльність. Через постійний психологічний тиск він ухвалив рішення вивести родину у безпечне місце.

Пізніше митники відпустили з кімнати для допитів. Родині дозволили пройти паспортний контроль і сісти у літак. Але надалі невідомі особи через службу управління польотами заблокували виліт літака, не даючи дозвіл злетіти без пояснення причин. Уже декілька годин літак стоїть на злітній смузі на морозі з вимкненими двигунами. Фактично, вагітна дружина і малолітня дитина Данилюка продовжують залишатися заручниками у холодному салоні літака.

Джерело: Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (перше та друге повідомлення).

Українська

З колонії до Києва везуть «зеків», — Данилюк

З Шосткинської виправної колонії везуть до Києва декілька сотень осіб, що відбувають покарання за тяжкі злочини.

Про це у своєму Фейсбуці написав координатор громадського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк.

«На гарячу лінію Спільної Справи надійшов дзвінок від співробітника Шосткинської виправної колонії. Він повідомив, що з колонії везуть до Києва декілька сотень осіб, що відбувають покарання за тяжкі злочини», — написав він.

Джерело: espreso.tv

Українська
Підписатися на Олександр Данилюк