проплачені заходи

Сенченко обіцяє перекрити шляхи фінансування платних мітингів сепаратистів

В.о заступника голови Адміністрації Президента Андрій Сенченко повідомив, що фахівці в рамках антитерористичної операції почали працювати над перекриттям шляхів фінансування платних мітингів на підтримку федералізації України та сепаратистів. Про це він сказав в ефірі «Шустер LIVE».

«Антитерористична операція — це не тільки стрільба перед камерами. Нарешті згрупувалися наші спецслужби і почали працювати по джерелах фінансування — і в Донецьку, і в Луганську. Тому що потрібно відрізати ось ці платні мітинги та акції від джерел фінансування», — сказав Сенченко.

За словами чиновника, всі ланцюжки спецслужб ведуть до тих, хто більше за всіх стимулює розмови про те, що не чують Донбас. А влада готова чути нормальних людей і є їхнім партнером у побудові нормального життя на Донбасі.

Джерело: Еспресо.TV

Українська

ОБСЄ спрямовує в Україну військову місію на прохання Києва

18 держав-членів ОБСЄ спрямовують в Україну на її прохання 35 військовослужбовців без зброї, щоб визначити стурбованість Києва щодо «незвичайної військової діяльності» в країні. Місія почне свою роботу в Одесі. Про це йдеться в повідомленні на сайті ОБСЄ.

Таке рішення ухвалили 4 березня 2014 року під час засідання у Відні у відповідь на запит України.

Візит військової місії відбудеться з 5 по 12 березня і розпочнеться в Одесі. Він пройде згідно з главою III Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки, яка дозволяє державам «добровільно приймати візити для визначення стурбованості про незвичайну військову діяльність», — йдеться в повідомленні.

18 держав-учасниць ОБСЄ погодилися відправити до України по два своїх представника: Канада, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Словаччина, Швеція, Туреччина, Великобританія і США. Також в місії бере участь один представник Центру з запобігання конфліктів при ОБСЄ.

Вже на даний час в Криму перебуває представниця ОБСЄ Дуня Міятович.

Сьогодні, 5 березня, вона мала провести прес-конференцію в готелі «Україна» у Сімферополі. Проте нормальному проведенню заходу зашкодили російські естремісти.

Близько 200 осіб, які не згодні з приїздом Міятович в Україну, з плакатами «OBSE, go home», називають це втручанням у внутрішні справи Криму і намагаються перешкодити проведенню заходу, повідомляє LB.ua. У зв’язку з цим час і місце проведення зустрічі були змінені. Хоча активістам було не важко про нього дізнатися. В результаті представник ОБСЄ обмежилася проведенням короткого брифінгу замість запланованої прес-конференції. Після його закінчення Міятович намагалася залишити будівлю готелю через чорний хід, оскільки головний перекрили пікетувальники. Проте зробити їй це не вдалося: мітингарі заблокували всі під'їзди до будівлі.

Українська

Маріуполь 4 березня

Завезення з Росії тітушків на територію східних областей України з їхніми інсценованими мітингами, штурмами ОДА та вивішуваннями на флагштоках російських прапорів не дало очікуваного ефекту: місцеві жителі "цивільну" інтервенцію не підтримали, і вона потроху починає сходити на нівець. Схоже, що кількості навезених не вистачає на різні масові акції, і їх вирішили сконцентрувати в Донецькій області, перш за все в Донецьку.

В самій Донецькій області спроби заворушень проходять мало де. Маємо повідомлення від активіста Віктора Довгаля про стан справ у Маріуполі:

«В Маріуполі місьвиконком 4 березня 2014 року не працює, приміщення виконкому охороняє міліція, нікого не впускають. На ґанку прапор Росії і СРСР. Учора Комуністи і росіяни інсценували захоплення приміщення. Сьогодні група невідомих людей з георгіївськими стрічками і спортивні хлопці у чорному чекають, коли вийдуть з приміщення писарчуки, що пишуть — невідомо. Хочуть губернатором донецького голову проросійської громади. Євромайдан — за кандидатуру патріота України, але уже є губернатор Тарута С. О. з 3 березня 2014 року. Чому в. о. Президента України О. В. Турчинов не призначає погоджену кандидатуру з територіальною громадою і Євромайданом та 1 і 2 Форумами Євромайданів?»

Українська

Звернення до активістів євромайданів України про сепаратистський з’їзд 22 лютого в Харкові

Звернення до активістів євромайданів України про сепаратистський з’їзд 22 лютого в Харкові

До активістів Євромайданів України,
До всіх громадян України

Звернення

Шановні пані та панове! З огляду на події останніх днів, зокрема скликання у Харкові 22 лютого 2014 року з'їзду депутатів усіх рівнів Південного сходу, Севастополя та АР Крим, Координаційна рада Харківського євромайдану висловлює занепокоєність підвищенням градусу сепаратистської риторики окремих політичних діячів, зокрема, — організаторів вищезазначеного з’їзду.

Територіальна цілісність України — не предмет для дискусій та політичного шантажу. Територіальна цілісність України — запорука існування нашої держави. Захист територіальної цілісності України, — конституційний обов’язок кожного громадянина України.

Координаційна рада Харківського євромайдану звертається до активістів євромайданів України, всіх громадян України незалежно від їхніх політичних уподобань, підтримати протест Харківського євромайдану проти спроб у той чи інший спосіб розколоти нашу державу, проти спроб перетворити Харків на столицю сепаратизму. Закликаємо сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та зробити все можливе задля збереження територіальної цілісності України і не допустити розколу держави за територіальним або партійним принципом!

Координаційна рада
Харківського Євромайдану

21 лютого 2014 року

Українська

В «лавах» харківських тітушків назріває конфлікт

В «лавах» харківських тітушків назріває конфлікт. Про це Новинам АТН стало відомо від одного зі спортсменів, нібито найнятих «Оплотом». У приватній бесіді хлопець розповів, що обіцяні гроші багатьом не заплатили.

«Нам сказали, що головна умова — виконання наказів. Один з них — затримувати євромайданівців і передавати міліції. Відбиватися від зграї не можна — потрібно триматися десятками, так можна контролювати, чи відпрацьовують бійці гроші. Там старші — колишні офіцери, вони і дають вказівки.

За участь у «боях» проти учасників харківського євромайдану їм обіцяли спочатку по 800 грн., потім ціна впала до 300 грн., в результаті на руки багато хлопців отримали по 100 грн , а деякі й зовсім не отримали», — розповів один з харківських тітушків .

«В обумовленому місці зібралися хлопці з усього міста, більшість не спортсмени «Оплоту», а ті, хто вирішив підзаробити — нам видали газові балончики, біти й маски. Нам розповіли про те, що не можна допустити бандерівців у місто, що це наше місто і наша влада, і ми повинні її (владу) захистити. Деякі втекли, так і не взявши участь у боях. Багато хто боїться, адже нам повідомили, що організаторам пригрозили кримінальні авторитети, і оголосила полювання СБУ, ризикувати ніхто не хоче, тим більше, гроші перестали платити», — розповів Новинам АТН хлопець, і попросив не називати його імені.

У прес-службі «Оплоту» Новинам АТН цю інформацію прокоментували, назвали всі нісенітницею, і попросили назвати прізвище інформатора, на що отримали відмову: «Я вперше чую таку нісенітницю, хто Вам це сказав? Назвіть прізвище!» Пізніше прес-секретар «Оплоту» повідомила телефоном: «Всі хлопці у нас ідейні, ми їм не платимо, це маячня. Ні для кого ні секрет, що ми були в Києві, але за ідею, а не за гроші.».

Джерело: АТН

Українська

Регіонали готують відповідь Автомайдану: збирають свій, проплачений

У соцмережах ширяться оголошення про пошук активістів для участі в автопробігах на підтримку президента Віктора Януковича

Про це повідомила журналіст Наталія Седлецька.

"Схоже, Партія Регіонів запускає чергову "оригінальну" відповідь на дії Євромайдану. У соцмережах наймають водіїв зі своїми авто на автопробіги з 8 січня і протягом 20 днів. Оголошення від тих самих "супервайзерів", що приводили людей на мітинги ПР у Маріїнський парк", - зазначила вона.

В оголошеннях зазначено, що оплата водіям гарантується на рівні 200-250 грн, пасажирам в автівках платитимуть 80-100 грн. за 6 годин "роботи".

За словами Седлецької, один з "супервайзерів" підтвердив інформацію, що їздити Києвом треба "в поддержку яныка (Януковича)".

Джерело: Українська правда (+ 2 знімки екрану).

Українська
Підписатися на проплачені заходи