авіація

Росія перекидає на Донбас бойову авіацію

Як ми і передбачали, отримавши від України майже півтора мільярди доларів за недоведений газовий борг, Росія одразу ж пустила їх на підготовку до нового етапу вторгнення на українську територію. Одразу ж витратити гроші, щоб встигнути до своїх улюблених листопадових дат, вони не встигли, але роблять це нині.

І, оскільки повноцінна війна неможлива без застосування бойової авіації, почалося перекидання військових авіачастин до меж Донбасу. Підтвердження цього із самої російської армії отримали активісти Луганського інформаційного спротиву. Вони опублікували службову записку командира в/ч 69806-2 від 4 листопада 2014 року (!) про перекидання особового складу й вантажів авіагрупи з авіабази «Сокіл» (Пермь, Велике Савіно) на аеродром Міллерово (Росія, адміністративний центр Міллеровського р-ну Ростовської обл.) і таблицю боєготовності екіпажів, що перевозитимуть вантажі.

Перекидання маскується під проведення учень на полігоні «Ашулук» (Астраханська обл., недалеко від кордону з Казахстаном),

однак літаки й вантажі чомусь прямують до Міллерового:

Особливо зручно маскуватися під учення тому, що вони передбачають бойові стрільбу з авіагармат, пуски ракет і бомбометання. У Великому ж Саввіно базуються винищувачі МіГ-29 та МіГ-31. Автори новини відзначають:

«Міллерово розташоване трохи північніше за основний театр бойових дій, навпроти прикордонної застави «Красна Талівка» Станично-Луганського району. Таким чином, перекинуті літаки можуть перекривати повітряний простір над ВСІЄЮ Луганською областю.

Також стало відомо, що до складу вантажу, спрямованого в Міллерово, входять радіолокаційні станції та обладнання до них, що вказує на підготовку до створення біля самих кордонів Луганської області центру контролю над повітряним простором України.

Тут необхідно нагадати, що під час захоплень військових частин у травні цього року, були знищені всі РЛС ППО України, що прикривали схід країни. В результаті контроль над повітряним рухом з боку України було втрачено, що зіграло на руку бойовикам і призвело до катастрофи з малайзійським боїнгом. Одночасно, наша бойова авіація, не маючи підтримки з землі, не змогла ефективно боротися зі скупченнями бойовиків.

Тепер же, Росія явно намірилася контролювати повітряний простір сусідньої країни, а можливо і задіяти в бойових діях свою авіацію — чи то під власним прапором, чи то під емблемами "ВВС Новоросії".»

Українська

Вкрадений авіапарк Януковича "виплив" в офшорах на британському острові Мен

Екс-президент поспішив переоформити свій скарб на офшорну компанію. Репортаж від ТСН:

Легендарний приватний авіапарк Януковича сукупною вартістю понад 50 мільйонів доларів зник разом із екс-гарантом, ідеться в сюжеті програми «Гроші».

Виявляється, літак і вертольоти зникли не тільки із поля зору, але й і з українського реєстру, де ще на початку року ці три машини значились за сканадальною фірмою «Центравіа».

Сумнозвісне ТОВ «Центравіа» також прославилась земельними махінаціями у Межигір’ї, тож не дивно, що фірму із втечею Януковича мали закрити, якщо не її власники, то правоохоронці.

Після втечі Януковича його літак бачили на віп-майданчику аеропорту Внуково. За нашими данними, там він знаходиться і зараз. Кілька разів точно бував у Петербурзі, але загалом літає нечасто. При цьому екс-гарант усіма способами плутає сліди: саме 30 червня президентський «Фалькон» змінює реєстрацію, а слідом за флагманом, 18 липня, перейменовуються і вертольоти.

Відтоді легендарний авіапарк прописаний вже не в Україні, а на британському острові Мен, що є добре відомим офшором. Його власником тепер значиться не скандальна «Центравіа», а фіктивна фірма «Бутік авіейшн лімітед». Вона зареєстрована у непримітному будинку на околиці столиці острова в місті Дуглас.

Із установчих документів фірми журналісти дізналися, що компанію створили лише 24 квітня. Заснували її Дебора Лін Хаммонд і Ніколь Х’юсон. Обидві жінки працюють у фірмі, яка навчає багатих клієнтів ухилятися від сплати податків.

Ніколь Х’юсон, яка за паперами нібито веде справи літаків Януковича, та її шеф Тоні Фланаган неодноразово потрапляли в скандали на пострадянському просторі. Наприклад, у Латвії та Казахстані ці люди фігурують у кримінальних справах про відмивання грошей.

Та ж сама Ніколь Х’юсон ще в 2010 році створила та займалася фірмою «Аеро холдінг лімітед», яка і була засновником сумнозвісної української «Центравіа».

Виявляється, замість того щоб заморозити усі активи Януковича, Сполучене Королівство навпаки, руками лондонських спеціалістів, рятує награбовані скарби екс-президента.

Одже, Янукович не продавав через скрутне становище свій літак і вертольоти, а, навпаки, потратився, аби переоформити авіапарк на офшорну компанію, щоб правоохоронцям складніше було відшукати й конфіскувати майно.

Як вже раніше повідомлялося, Янукович і Co щороку обкрадали Україну на 150 млрд гривень.


Коментар від euro-maidan.info. Спеціально для журналістів ТСН: ґвинтокрил — це гібрид літака з вертольотом, який має крила, злітає й сідає за рахунок вертолітних ґвинтів, а літає переважно як літак. А те, що ви описуєте й показуєте — це вертольоти.

Українська

Російська авіакомпанія «Доброльот» припиняє польоти через санкції ЄС

Недавно створена російська авіакомпанія «Доброльот», малобюджетний підрозділ державного «Аерофлоту», оголосила в неділю, що «тимчасово зупиняє» польоти на всіх маршрутах уже від понеділка.

Як йдеться в повідомленні, причиною стало анулювання договорів лізингу її літаків у зв’язку з санкціями, запровадженими Європейським союзом.

Компанія почала польоти лише в червні цього року. Першим і головним її маршрутом був Москва-Сімферополь в окупованому Криму. Починаючи з серпня, вона планувала відкрити й кілька маршрутів до міст Росії.

У середу компанія опинилася під новими санкціями Євросоюзу — як заявили в ЄС, через те, що з часу незаконної анексії Росією Криму і на момент запровадження санкцій її єдиними рейсами були рейси між Москвою та Сімферополем, що полегшувало інтеграцію незаконно анексованого Криму в Росію і підривало суверенітет і територіальну цілісність України.

Джерело: УНН

Українська
Підписатися на авіація