Адміністрація Президента

Автор «мирного плану» Порошенка — Сурков

В квітні ць. р., тобто, ще до президентських виборів, у блогосфері з’явився аналіз подій на Банковій 1 грудня 2013 року, з якого випливало, що майбутній президент України Порошенко — маріонетка Кремля, призначення якої — перемогти на президентських виборах, після чого сприяти вторгненню Росії на українські землі, ініціюючи замість оборони чи контрнаступів нескінченні й безрезультатні мирні переговори з Москвою.

Описаний прогноз, як ми тепер бачимо, повністю збувся. Порошенко, вигравши вибори

  1. нічого відтоді й дотепер не зробив для оборони, відбудови армії й очищення її від шпигунів та зрадників;
  2. не визнавав і не визнає Росію агресором, публічно ігнорує факт військового вторгнення РФ в Україну, — говорячи весь час тільки про невизначених терористів;
  3. ініціює нові й нові мирні переговори, під прикриттям яких забороняє українським військовим вести бойові дії — тим самим просто підставляючи їх під обстріли й рятуючи провальні операції військ РФ;
  4. все більше залучає до будь-яких українських переговорів Росію, навіть, якщо вони її не стосуються (напр., щодо імплементації Угоди про асоціацію з ЄС), водночас відсуваючи від переговорного процесу США;
  5. затягує й гальмує, як тільки може, євроінтеграцію України (документи для ратифікації ціле літо не віддавалися до Верховної Ради), саботує дипломатичні контакти з Європою (у ключові європейські держави послів не призначено досі);
  6. озвучує і намагається реалізовувати всі вимоги й забаганки Кремля, лише переформульовуючи їх (федералізацію змінив на децентралізацію, намагався протягувати нову конституцію, погодився на врахування «збитків Росії» від асоціації України з ЄС, легалізував російських бойовиків двома окремими законами);
  7. синхронізує всі свої «ініціативи» й дії винятково з діями й заявами Москви, практично повністю ігноруючи як вимоги українських активістів і політиків, так заяви й дії керівників та дипломатів західних країн.

Таким чином, Порошенко повністю керований з боку кремлівської кліки, тобто, по суті є російським агентом. Нещодавно нам вдалося не просто знайти чергове підтвердження цьому, але й взнати, хто саме в Росії є автором «мирного плану» та інших «ініціатив» Порошенка. Джерело, наближене до Адміністрації Президента України, повідомило, що цим автором є одіозний Владислав Сурков, який ще при Януковичі був призначений Путіним «куратором України» (див. коротке досьє на «Лізі.net»).

Виявляється, що влітку ць. р., вже після президентських виборів і призначення главою АП активного русифікатора Бориса Ложкіна, Сурков приїздив до Києва і особисто працював в АП із Ложкіним над «мирним планом Порошенка» і питаннями АТО. Результати нам всім відомі. Цей візит, очевидно, був доволі добре огранізований, раз про нього досі майже ніхто не знає — на відміну від вересневого візиту, дані про який просочилися у пресу і викликали обурення в політичному середовищі, так що Порошенко навіть був змушений виправдовуватися.

Все це означає, що справа Євромайдану далеко не завершена. Замість однієї кремлівської маріонетки — Януковича — ми маємо у президентському кріслі другу таку саму маріонетку — Порошенка. З якою треба так само боротися. Точніше, доведеться — хочеться цього комусь чи ні, віриться чи не дуже.

Українська

Нацгвардійці вимагають демобілізації

Понеділок, 13 жовтня. На базі Нацгвардії у Нових Петрівцях під Києвом 350 солдатів-строковиків збунтувалися і пішки вирушили до столиці.

Колона вирушила на адміністрацію президента, скандуючи гасла проти Петра Порошенка.

Перед цим бійці Нацгвардії протягом чотирьох діб вимагали виплатити їм грошове забезпечення, яке вони тривалий час не отримували. Також нацгвардійці вимагали, щоб їм видали зимову форму та екіпіровку і поводилися з ними «як з людьми, а не з худобою».

Перед тим, як залишити межі частини, бійці замкнули командирів у господарських приміщеннях.

Два відео див. на dt.ua

У Києві колона нацгвардійців вирушила до Адміністрації Президента.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на Українську Правду, периметр будівлі охороняють декілька кордонів міліціонерів. Неподалік стоять автозаки, втім, конфліктів наразі немає, обидві сторони поводяться мирно.

Бійці НГУ заявили «Громадському» ТБ, що термін строкової служби сплив ще півроку тому, але їх досі не відпускають додому. При цьому, додають гвардійці, за кожний надлишковий місяць вони отримують лише 154 грн, хоча раніше їм обіцяли платити зазначену суму щодня.

Солдати переконують, що вимагають не грошей, а саме звільнення зі служби. Час від часу бійці скандують «Дембель!».

У свою чергу, перший заступник командувача Нацгвардії, генерал-лейтенант Олександр Кривенко, який вийшов до гвардійців, заявив, що наразі немає указу президента про демобілізацію.

Ще 7 фото див. на Укрінформі.

На відео від «Громадського» можна бачити, як високе начальство у фуражках одночасно і погрожує пікетувальникам кримінальною відповідальністю (вже навіть не адміністративною, як сповіщають вказані в даному тексті джерела), і закликає «давайте ж все робити по закону, ми ж тільки за мирне розв’язання проблеми». Питання строковиків, чому закон ігнорується над даний момент, відповіді уникають.

Також в юрбу запускався нібито теж строковик (у зовсім іншій формі — світлому камуфляжі) з мегафоном, який розповідав, що ніби-то про все домовилися, і пора вертатися в казарми, та кілька молодиків у формі Нацгвардії (власне, внутрішніх військ), які агітували вертатися, бо тут, бачте, не поїси, не поспиш і не помиєшся. Всі ці заклики не мали особливого успіху.

Невдовзі після одинадцяти вечора нацгвардійці та армійці (виявляється, були й вони) залишили вулицю Банкову. Нацгвардійців організовано повезли в Нові Петрівці на їхню навчальну базу.

Українська

Мешканці Кіровоградщини ставлять питання про імпічмент президента

Сьогодні, 18 вересня з Кіровоградщини до Києва прибула група мітингувальників, обурених призначенням головою Кіровоградської облдержадміністрації «регіонала» Сергія Кузьменка, активного антимайданівця і депутата від ПР, який голосував за диктаторські закони 16 січня.


Сергій Кузьменко (з мікрофоном) 26 січня 2014 р. на антимайдані в Кіровограді

За планом кіровоградчани мали пікетувати Адміністрацію Президента, але в останній момент розділилися на два пікети: більша частина пішла під Кабмін, менша — близько 20 осіб — пішла під АП. На відео нижче координатор громадської ініціативи «Люстрація. Кіровоградщина» Віктор Медвідь пояснює вимоги пікетувальників:

За словами Медведя та інших активістів, указ Порошенка про призначення Кузьменка керівником області несподівано з’явився у ніч на 17 вересня (тобто, якраз після законів про легалізацію бойовиків на Донбасі). Причиною призначення одіозного «регіонала» на високу посаду Медвідь називає бізнес-стосунки між Кузьменком (який разом із батьком має агрохолдинг і, зокрема, цукровий бізнес), президентом Порошенком та його батьком. Заяву про продаж Порошенком свого бізнесу активіст назвав неправдою і зазначив, що нині політика вищого керівництва України здійснюється в першу чергу в інтересах бізнесу Порошенка.

На пікеті було повідомлено, що жителі Кіровоградщини бачать у призначенні Кузьменка не лише зраду ідеалів Майдану й пам’яті Небесної Сотні (один із кіровоградців загинув від рук тітушок, найнятих і спрямовуваних Кузьменком; звернення його вдови до президента пікетувальники передали до АП), але й знецінення всієї війни на Донбасі, в якій добровольці гинуть — так виходить — за нові призначення колишніх «регіоналів» на посади, за те, щоб ставленики донецьких і далі правили Україною. Віктор Медвідь звернув увагу, що згідно із законом «Про правовий режим воєнного стану», президент зобов’язаний був ввести воєнний стан своїм указом; це дійсно так (статті 1, 2, 5 закону). В той же час за нинішньої юридичної ситуації АТО будь-який учасник добровольчих батальйонів формально може бути притягнений до кримінальної відповідальності з формулюванням «бандитизм».

Активіст висловив обурення "протягуванням" Порошенком законів 16 вересня, сказавши, що вони суперечать Конституції.

Вже з’явилося означення «кривавий режим-2» і «Янукович в кубі», оскільки Порошенко проводить дії з узурпації швидше, ніж Янукович, відзначив Медвідь. Він також повідомив, що на вічі в Кіровограді 17 вересня було прийнято рішення почати збір підписів не тільки за відставку Кузьменка — але й, якщо указ президента не буде скасовано, а сам Порошенко не пояснить свою поведінку, — то й за імпічмент.

Мітингувальники передали в Адміністрацію Президента два звернення: вимогу про відставку Сергія Кузьменка з посади керівника Кіровоградської облдержадміністрації та лист до президента вдови активіста кіровоградського євромайдану Чміленка, убитого тітушками.

Окремо відзначимо некоректну поведінку журналістів агенції УНН, які чіплялися ледь не до кожного з нечисленних мітингарів (це зайняло половину тривалості відео вище) з одним і тим самим питанням «Навіщо ви тут стоїте?», а отримуючи зрозумілу відповідь — «За відставку "регіонала" Кузьменка», провокативно запитували: «А кого ви бачите на його місці?» Панове з УНН! Якщо ви збиралися таким чином вияснити, чи не замовлений цей мітинг конкурентами, треба було, по-перше, пошукати в інтернеті перед виїздом на зйомку (про пікет вам було відомо заздалегідь) і, по-друге, не приставати з одним питанням до третього-п’ятого-десятого після того, як по перших двох відповідях стало зрозуміло, що люди приїхали справді протестувати, а не когось підтримувати. Також доволі некрасиво підходити до координатора з тим самим запитанням «Навіщо ви тут?» після того, як він двічі по три хвилини це пояснив, а ви це відзняли. Такими діями ви викликаєте підозру в тому, що вам заздалегідь замовили знайти компромат на пікет і виставити його учасників у невигідному світлі.

Українська

Небажання вводити воєнний стан як державна зрада

В Україні йде повномасштабна війна. Спершу вона маскувалася під дії місцевих, внутрішніх сил, але в понеділок 25 серпня російські війська відкрито вторглися на територію нашої країни одразу на двох напрямках: Новоазовська та Ілловайська.

В таких умовах продовжувати робити вигляд, що у нас триває АТО, сили якої борються проти розрізнених групок терористів, і посилати добровольчі батальйони на загибельне зіткнення з вишколеними, якнайкраще озброєними і просто значно чисельнішими силами регулярної армії РФ (ба, більше, того — з найкращими їхніми військами) — це військовий злочин. І зумовлений такий злочин може бути тільки або повним безумством політично-військового керівництва (президента, АП, керівництва силових відомств і АТО) — чого ми явно не спостерігаємо — або державною зрадою (про що були попередження ще до виборів).

Ще до відкритого російського вторгнення численні громадські активісти, політики й політичні аналітики вимагали від президента ввести воєнний стан у Донецькій та Луганській областях, що дозволило б у короткі строки розгромити сили терористів і принести на нашу землю мир. Щоб протидіяти цим вимогам, Адміністрація Президента (зрозуміло, з відома та погодження особисто президента) запустила "качку" про те, що, нібито, при введенні воєнного стану в Україну перестане надходити міжнародна фінансова допомога, зокрема, кредити від МВФ.

Після початку широкомасштабної війни Росії проти України ця брехня порошенківського оточення стала особливо бридкою. Тому дуже доречною стала прес-конференція Андрія Кожем’якіна та Григорія Немирі 29 серпня, в якій вони роз’яснили неправдивість заяв президентської сторони.

В останні дні ми (euro-maidan.info) виявили, що брехня від АП успішно поширюється деякими громадянами на рівні чуток. Тому передруковуємо вказану прес-конференцію. Найбільш важливі моменти сказані в ній Григорієм Немирею; вони звучать на наведеному нижче відео, а в тексті виділені нами жирним нарисуванням.

Оголошення воєнного стану на території Луганської і Донецької областей — шлях до миру, і це обов’язок президента, — «Батьківщина»

 

Українська

Під АП пікетувальники вимагають надати військову допомогу батальйонам під Іловайськом

Майже 200 людей пікетують Адміністрацію Президента України. Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив журналіст Ілля Березенко.

«Вже зібралися близько 200 людей, пікетують Адміністрацію Президента і вимагають, щоб надали допомогу нашим батальйонам в районі Іловайська. Зараз кажуть, що до них підійшли мотострілецькі загони, але це не допоможе. Семенченко каже, що потрібна допомога танкова і авіаційна. Тому люди вимагають, щоб сам президент відповів на всі запитання. Зараз постійно прибувають люди. Також Семенченко сказав, якщо не посилювати війська, потрібно відтягнути звідти всіх і визначити статус Іловайська: або брати місто, або залишити як є», — повідомив журналіст.

Нагадаємо, Семен Семенченко, керівник добровольчого загону «Донбас», повідомив, що ніхто не поспішає рятувати добровольчі загони України, які потрапили в оточення, а тому ініціював пікет під Адміністрацією Президента.

Джерело: Еспресо.TV

Доповнення

Приблизно за годину кількість пікетувальників, за оцінками Іллі Березенка, зросла вже до 1000 людей.

«Під стінам АП вже більше тисячі людей і постійно приходять. З відомих особистостей прийшли пан Соболєв і Поярков. Вийшов представник президента і почав завіряти, що сили підмоги відправлені. Люди сказали, що не вірять йому і кажуть, що потрібна авіація і танки і просять на розмову Президента. Ініціативна група вже зайшла до АП з двох людей (представники пікетувальників) і за п’ятнадцять хвилин вони мають вийти», — повідомив журналіст.

Активісти вимагали зустрічі з президентом, а також відставки міністра оборони.

Джерело: Еспресо.TV

Українська

Бійці батальйону «Донбас» пікетували Адміністрацію Президента

"Мирні" ініціативи президента Порошенка, які грають на руку російським терористам в Україні і дивовижно гармоніюють з позицією Кремля, починають викликати невдоволення серед українців. На жаль, з деяким запізненням. Першою серйозною ознакою того, що ситуація зрушується в правильний бік, стало пікетування бійцями добровольчого батальйону «Донбас» Адміністрації Президента в неділю 29 червня.

Декілька сотень (якщо вірити «Українській правді») або навіть понад тисячу (якщо вірити Радіо «Свобода» та Еспресо.TV) активістів разом із бійцями «Донбасу» зібралися на вулиці Банковій у Києві, щоб вимагати від президента припинити т. зв. "мир", під час якого злочинна діяльність бойовиків тільки посилилася, і поновити АТО на сході країни.

Список зачитаних представником «Донбасу» вимог до президента:

1. припинити перемир’я;

2. запровадити воєнний стан на сході;

3. забезпечити добровольців батальйонів зброєю і дозволити їм проводити заходи щодо знищення терористів;

4. виконати свої передвиборчі обіцянки стосовно соціального забезпечення військових;

5. вимагати від Заходу введення 3-го етапу санкції до Росії.

Пізніше Семенченко додав ще одну вимогу: усунути від переговорного процесу Медведчука, Шуфрича і «інших зрадників».

Також, учасники заходу закликали відмовитися від назви «АТО» і називати речі своїми іменами. «На сході ведеться війна», — заявивили представники «Донбасу».

До пікетувальників вийшов перший заступник голови адміністрації Віталій Зубко. Він говорив речі, що дуже пасували б представнику Партії Регіонів, зокрема заявив, що якщо солдати будуть стріляти на Донбасі, це не принесе мир (переказуємо близько до тексту). Надалі він у своєму коментарі взагалі прирівняв мирний протест активістів до провокацій: «Мітинги тут, протести, провокації. Я вам ще раз говорю, це те, що сьогодні роз’єднує людей.»

Судячи з фото та відео, захід відбувався не під стінами Адміністрації Президента, а на самому протилежному краї вулиці аж біля рогу з вул. Інститутською (яку пропонують перейменувати на Героїв Небесної Сотні): посеред вулиці ми бачимо шлагбаум там, де ще кілька місяців тому стояла загорожа з щитів і заслін із ряду міліціонерів. Схоже, нове керівництво країни починає відгороджуватися від громадян міліцейськими кордонами так само, як і попереднє (провокація із димовою шашкою, яку мав на увазі Зубко, була явно лише приводом для недопущення активістів під стіни АП).

З Банкової протестувальники рушили на Майдан Незалежності, де зібралося вже точно кілька тисяч осіб, і відбувся мітинг.

Деякі ЗМІ, приміром ТСН з каналу 1+1 (див. відео в посиланні на заяви Зубка вище), дозволили собі по-ієзуїтському некоректно описувати пікет батальйону «Донбас», приміром, називаючи захист рідної землі фразами типу «громити бойовиків». Як бачимо, цензура власників у ЗМІ нікуди не поділася, а нова влада в особі президента і прісних так само недолюблює народ і його вимоги, як і попередня.

Українська

Акція під Адміністрацією Президента 18 червня

Ганна Гопко розмістила наступне повідомлення про акцію в нинішню середу:

«18 червня у 13:00 відбудеться акція під Адміністрацією Президента (вул. Банкова, 11) «Підтримати судову реформу: громадськість вимагає чітких дій від Президента». Провідні експерти із судової реформи, зокрема із Реанімаційного пакету реформ, передадуть звернення правників та громадських організацій до Президента України. Напередодні з’їзду суддів України, який відбудеться 19 червня, правники озвучать ключові вимоги та пропозиції до Президента для забезпечення очищення судової системи. Жодні реформи в країні неможливі без справедливого суду.

Для контактів: Оксана Величко, 067 465 89 45 менеджер групи із судової реформи Реанімаційного пакету реформ»

Цього місяця активісти також пікетували Верховну Раду, вимагаючи прийняти антикорупційні закони.

Українська
Підписатися на Адміністрація Президента