фінанси

Чому суд визнав Путіна організатором злочиного угрупування "Російська Федерація"

«ЮКОС», новий статус РФ та випадок в Югрі

Вирок третейського суду в Гаазі відносно збитків на історично безпрецедентну суму в $50 мільярдів, що її має відшкодувати Російська Федерація акціонерам «МЕНАТЕПу» в справі рейдерського захоплення Путіним та його поплічниками корпорації «ЮКОС» – викликала справжню паніку в ділових колах Москви.

Українська

Карл Волох: Скриня з яйцем Путіна — це ціни на нафту

Блогер і бізнесмен Карл Волох в ефірі Еспресо.TV прокоментував дзвінок російського президента Володимира Путіна до президента США Барака Обами під час візиту Обами до Саудівської Аравії:

«Візит Обами до Саудівської Аравії був запланований заздалегідь, але тоді не було подій. І раптовий дзвінок Путіна в Ель-Ріад, і був не один дзвінок, а два, і що він сказав, що є термінові пропозиції щодо врегулювання українського питання, багато чого пояснює.

І після розмови Путіна і Обами було визнання, що все-таки українці самі вирішуватимуть, який у них буде державний устрій і що вибори можуть провести.

Щось змінилося, що саме в руках короля Абдалли саме той ключик, за допомогою якого можна відкрити скриню… де голка, на якій відомо чия смерть висить.

Саудівська Аравія має крім нафти можливості, яких більше ніхто в світі не має. Вони можуть істотно збільшити видобуток нафти, викинути її на ринок і суттєво змінити ситуацію там.

Ось скриня з яйцем — це ціни на нафту. Сьогодні ціна 106–107 доларів , якщо зробити 80 — то все, бюджету Росії кранти. Там почнеться настільки швидке скочування і схлопування економіки, що недовго б залишилося Путіну.

І тому Путін і дзвонив Обамі. І тому настільки змінилася ситуація, чому Путін відводить війська і змінив риторику».

Джерело: Еспресо.TV

Українська

UBS знизив прогнози вартості акцій «Газпрому» на 28%

Один з найбільших світових інвестиційних банків UBS 17 березня знизив прогнози вартості провідних російських акцій, повідомляють «Ведомости». Прогнози відображають побоювання з приводу ризиків, яким піддається російський бізнес у зв'язку з уведенням санкцій і загостренням обстановки.

Зокрема, UBS знизив прогнозну вартість акцій «Газпрому» з $4,65 до $3,5. Прогноз по акціях «Сбербанку» знижено з 150 до 130 рублів. Таким чином, зниження курсів, згідно з прогнозами, складе близько 28 % для «Газпрому» і близько 15 % для «Сбербанку».

«На них припадає найбільша частка операцій на російському фондовому ринку. Обидві компанії значною мірою належать державі і є найбільшими акціонерними корпораціями в РФ. Прогнози відображають побоювання з приводу ризиків, яким піддається російський бізнес у зв'язку введенням санкцій і загостренням обстановки», — коментує «Інформаційний спротив».

Джерело: Espreso.tv

Українська
Підписатися на фінанси