Маріуполь

Ахметов: гарна міна при поганій грі

Один з організаторів донецького євромайдану Максим Касьянов повідомив в ефірі «Громадської хвилі» (спільний проект Громадського радіо та Українського радіо), що гучно анонсовані Ахметовим «народні дружини з числа працівників металургійних комбінатів», які нібито «будуть допомагати працівникам правоохоронних органів в Маріуполі» в дійсності не створюються, про що відкрито заявляє всім цікавим керівництво тих самих меткомбінатів.

Таким чином, побоювання, що Ахметов бере під контроль Маріуполь, дещо перебільшені. А сам недавній "сірий кардинал" української політики жодним чином не контролює ні бойовиків, ні події на Донбасі.

Українська

Напади терористів у Маріуполі 9 травня

Як і передбачалося, 9 травня російські терористи спробували розпочати бойові дії в містах України. Вдалося їм це зробити в Маріуполі та, перед тим, здавалося б, звільненому від них. Хроніку подій, фото та відео можна простежити у зведеному матеріалі від Espreso.tv. На даний момент терористи розгромлені. Локальний бій мав також місце в Донецьку.

Українська

Військову частину в Маріуполі штурмували бойовики у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння

16 квітня у 20:30 на військову частину МВС № 3057 в Маріуполі напали невідомі в масках та камуфляжі. Фото та відео нападу і частину хроніки подій див. у матеріалі на сайті 0629.com.ua.

Сьогодні штурм було відбито. Бойовики після пострілів на ураження з боку міліції та Нацгвардії почали тікати, за ними була організована погоня, затримані підозрювані. У затриманих вилучено зброю, засоби зв’язку і телефони з картками російських операторів мобільного зв’язку. Серед нападників — троє вбитих і 13 поранених; 63 особи з числа бойовиків затримано. Цю інформацію підтвердили в. о. президента України голова ВР Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Міліція вилучила у захопників наркотики та алкоголь. Про це на брифінгу заявив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

«У сепаратистів і цивільних активістів виявлений алкоголь і наркотики... в тому числі серйозне кількість амфетаміну, не кажучи вже про спиртне», — сказав Речинський. За його словами, деякі затримані перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Нині військову частину посилено бійцями спецпідрозділу «Омега». «Враховуючи те, наскільки був агресивним напад на військову частину, вона була підкріплена спецназом Омега, туди перекинуті вертольоти», — сказав Речинський.

Речинський зазначив, що місцеві жителі східних областей поступово починають допомагати правоохоронцям у боротьбі з сепаратистами. Така допомога була надана в антитерористичній операції.

Українська

Маріуполь 4 березня

Завезення з Росії тітушків на територію східних областей України з їхніми інсценованими мітингами, штурмами ОДА та вивішуваннями на флагштоках російських прапорів не дало очікуваного ефекту: місцеві жителі "цивільну" інтервенцію не підтримали, і вона потроху починає сходити на нівець. Схоже, що кількості навезених не вистачає на різні масові акції, і їх вирішили сконцентрувати в Донецькій області, перш за все в Донецьку.

В самій Донецькій області спроби заворушень проходять мало де. Маємо повідомлення від активіста Віктора Довгаля про стан справ у Маріуполі:

«В Маріуполі місьвиконком 4 березня 2014 року не працює, приміщення виконкому охороняє міліція, нікого не впускають. На ґанку прапор Росії і СРСР. Учора Комуністи і росіяни інсценували захоплення приміщення. Сьогодні група невідомих людей з георгіївськими стрічками і спортивні хлопці у чорному чекають, коли вийдуть з приміщення писарчуки, що пишуть — невідомо. Хочуть губернатором донецького голову проросійської громади. Євромайдан — за кандидатуру патріота України, але уже є губернатор Тарута С. О. з 3 березня 2014 року. Чому в. о. Президента України О. В. Турчинов не призначає погоджену кандидатуру з територіальною громадою і Євромайданом та 1 і 2 Форумами Євромайданів?»

Українська
Підписатися на Маріуполь