Обама

Карл Волох: Скриня з яйцем Путіна — це ціни на нафту

Блогер і бізнесмен Карл Волох в ефірі Еспресо.TV прокоментував дзвінок російського президента Володимира Путіна до президента США Барака Обами під час візиту Обами до Саудівської Аравії:

«Візит Обами до Саудівської Аравії був запланований заздалегідь, але тоді не було подій. І раптовий дзвінок Путіна в Ель-Ріад, і був не один дзвінок, а два, і що він сказав, що є термінові пропозиції щодо врегулювання українського питання, багато чого пояснює.

І після розмови Путіна і Обами було визнання, що все-таки українці самі вирішуватимуть, який у них буде державний устрій і що вибори можуть провести.

Щось змінилося, що саме в руках короля Абдалли саме той ключик, за допомогою якого можна відкрити скриню… де голка, на якій відомо чия смерть висить.

Саудівська Аравія має крім нафти можливості, яких більше ніхто в світі не має. Вони можуть істотно збільшити видобуток нафти, викинути її на ринок і суттєво змінити ситуацію там.

Ось скриня з яйцем — це ціни на нафту. Сьогодні ціна 106–107 доларів , якщо зробити 80 — то все, бюджету Росії кранти. Там почнеться настільки швидке скочування і схлопування економіки, що недовго б залишилося Путіну.

І тому Путін і дзвонив Обамі. І тому настільки змінилася ситуація, чому Путін відводить війська і змінив риторику».

Джерело: Еспресо.TV

Українська

Обама пригрозив Путіну ізоляцією за агресію проти України

Президент США дав зрозуміти, що США не допустять окупації України. Путін заявив, що залишає за собою право застосувати свою армію проти українців

Президент США Барак Обама заявив, що подальше порушення українського суверенітету з боку Росії вплине на становище Росії на міжнародній арені і може призвести до ізоляції Росії. Про це він заявив у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним , яка тривала півтори години.

Обама дав зрозуміти, що подальше порушення суверенітету й територіальної цілісності України з боку Росії може негативно вплинути на позиції Росії у світі. «У найближчі години й дні США будуть вести негайні консультації з союзниками і партнерами в Раді безпеки ООН, Північноатлантичній раді, ОБСЄ, і тими, що підписали Будапештський меморандум», — сказано в повідомленні.

Крім того, США призупинять участь у підготовчих нарадах до засідання "Великої вісімки". "Надалі, порушення норм міжнародного права з боку Росії призведе до більшої політичної та економічної ізоляції», — сказано в заяві.

Обама сказав Путіну, що якщо Москва стурбована ставленням до етнічних росіян в Україні, то це питання потрібно вирішувати у взаємодії з урядом України або спрямуванням міжнародних спостерігачів під егідою Ради безпеки ООН або ОБСЄ. Росія, як член обох організацій, зможе брати участь у цих місіях.

Обама закликав негайно докласти зусиль, щоби почати діалог між Росією і Україною. США готові брати участь у цьому спілкуванні.

«Народ України має право визначати власне майбутнє. Президент Обама наказав адміністрації продовжити невідкладну роботу з міжнародними партнерами, щоб забезпечити підтримку українського уряду, в тому числі негайною технічною та фінансовою допомогою", — сказано в повідомленні.

Як повідомляє Associated press, президент США Барак Обама також обговорив російську агресію проти України з президентом Франції Франсуа Олландом.

Прес-служба Путіна позицію Обами не згадує. У прес-релізі Кремля лише згадується про те, що Путін залишає за собою право застосувати армію.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

Українська
Підписатися на Обама