Наливайченко: Росіяни приїжджали до Києва зі снайперськими ґвинтівками

Висловлене в попередній новині припущення про нечесність Шокіна в питанні рослідування "російського сліду" в антимайданівських діях колишнього донецького режиму починає підтверджуватися. Валентин Наливайченко вже відреагував на опубліковану заяву Шокіна про те, що він ніби-то досі не передав до Генпрокуратури потрібні документи незважаючи на запити останньої. Зацитуємо Укрінформ:

«...докази були передані в листах за його (Наливайченка — euro-maidan.info) підписом в ГПУ. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сурков, помічник президента РФ, у супроводі групи генералів ФСБ, у супроводі інших співробітників російських спецслужб прибули до України в аеропорт «Бориспіль». Вони мали з собою, і це чітко задокументовано і передано також в Генеральну прокуратуру, снайперські ґвинтівки типу Beretta в окремих кейсах, захованих і підготовлених до використання", — заявив Наливайченко.

Екс-голова зазначив, "що задокументовано посекундно і похвилинно", як ці люди на чолі з Сурковим поїхали на об'єкт СБУ і "що насправді витворяли в змові із злочинним режимом Януковича, один з генералів якого заарештований і сидить біля Пукача".

За його словами, всі ці докази були в одному з листів, переданих за його підписом в ГПУ ще в травні. Він також назвав номери листів: "7 і 8 травня 2015 року, тобто цього року, листа за номерами...7 травня лист під № 464 особисто Генеральному прокурору України, підпис стоїть вашого співбесідника, мій. 8 травня — лист під № 468, мій особистий підпис також".

Екс-голова СБУ також повідомив про існування третього листа від СБУ в ГПУ. «Я ще один лист назву. Можливо, і його нарешті знайдуть. 27 січня цього року під № 445 передана була і доказова база. За рахунок українського бюджету приймалися ці представники ФСБ Росії тодішніми злочинцями у владі. Чітко розписані програми, куди їздили, хто за це все платив», — сказав Наливайченко.

На його думку, хтось міг дезінформувати Генерального прокурора, або ж "просто ці листи зрадники, тепер уже в Генеральній прокуратурі, приховали від слідства".»

Ось так. Названі номери листів і дати відправки. Подивимося, як тепер буде (швидше за все) відмовчуватися Шокін.

Трохи раніше Наливайченко повідомив, що потрібні матеріали є і в Адміністрації Президента. «Ці матеріали перебувають на Банковій, я Президентові особисто доповідав. Оригінали». Але Порошенко з Ложкіним, немає сумніву, теж скромно помовчать на цю тему.

Українська