Маріуполь 4 березня

Завезення з Росії тітушків на територію східних областей України з їхніми інсценованими мітингами, штурмами ОДА та вивішуваннями на флагштоках російських прапорів не дало очікуваного ефекту: місцеві жителі "цивільну" інтервенцію не підтримали, і вона потроху починає сходити на нівець. Схоже, що кількості навезених не вистачає на різні масові акції, і їх вирішили сконцентрувати в Донецькій області, перш за все в Донецьку.

В самій Донецькій області спроби заворушень проходять мало де. Маємо повідомлення від активіста Віктора Довгаля про стан справ у Маріуполі:

«В Маріуполі місьвиконком 4 березня 2014 року не працює, приміщення виконкому охороняє міліція, нікого не впускають. На ґанку прапор Росії і СРСР. Учора Комуністи і росіяни інсценували захоплення приміщення. Сьогодні група невідомих людей з георгіївськими стрічками і спортивні хлопці у чорному чекають, коли вийдуть з приміщення писарчуки, що пишуть — невідомо. Хочуть губернатором донецького голову проросійської громади. Євромайдан — за кандидатуру патріота України, але уже є губернатор Тарута С. О. з 3 березня 2014 року. Чому в. о. Президента України О. В. Турчинов не призначає погоджену кандидатуру з територіальною громадою і Євромайданом та 1 і 2 Форумами Євромайданів?»

Українська