Віче задля підтримки нового уряду

На середу, 26 лютого, тобто, на сьогодні Рада «ВО "Майдан"» оголосила скликання віча на Майдані Незалежності «на якому буде запропоновано і затверджено склад Уряду народної довіри». Початок віча — у 19:00.

Водночас, цей самий склад ніде заздалегідь не опубліковано. Тиждень.ua посилається на пропозиції Громадської Ради Майдану — незрозумілої організації, яка час від часу намагається виступати від імені усього київського Євромайдану, і не є провідником рішень «ВО "Майдан"», котре скликає дане віче (і котре контролюється політиками з колишньої парламентської опозиції).

Відомо тільки, що, згідно із заявою лідера парламентської фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, до складу коаліційного уряду мають увійти представники Майдану. За його словами, «представники Майдану, ті люди, які боролись там, на Майдані, повинні очолити низку міністерств». Яценюк також запропонував, щоб у кожному міністерстві була запроваджена «окрема посада заступника міністра з питань боротьби з корупцією, і це також повинні бути представники Майдану».

Скидається на те, що політики вчергове запрошують нас на зібрання лише для того, щоб ми слухняно схвалили їхні кулуарні домовленості. Однак, прийти все одно варто. 21 лютого Майдан вже показав, що може переламати політиків.

Українська