Звернення до активістів євромайданів України про сепаратистський з’їзд 22 лютого в Харкові

Звернення до активістів євромайданів України про сепаратистський з’їзд 22 лютого в Харкові

До активістів Євромайданів України,
До всіх громадян України

Звернення

Шановні пані та панове! З огляду на події останніх днів, зокрема скликання у Харкові 22 лютого 2014 року з'їзду депутатів усіх рівнів Південного сходу, Севастополя та АР Крим, Координаційна рада Харківського євромайдану висловлює занепокоєність підвищенням градусу сепаратистської риторики окремих політичних діячів, зокрема, — організаторів вищезазначеного з’їзду.

Територіальна цілісність України — не предмет для дискусій та політичного шантажу. Територіальна цілісність України — запорука існування нашої держави. Захист територіальної цілісності України, — конституційний обов’язок кожного громадянина України.

Координаційна рада Харківського євромайдану звертається до активістів євромайданів України, всіх громадян України незалежно від їхніх політичних уподобань, підтримати протест Харківського євромайдану проти спроб у той чи інший спосіб розколоти нашу державу, проти спроб перетворити Харків на столицю сепаратизму. Закликаємо сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та зробити все можливе задля збереження територіальної цілісності України і не допустити розколу держави за територіальним або партійним принципом!

Координаційна рада
Харківського Євромайдану

21 лютого 2014 року

Українська