Нові жертви владного терору: побито Андрія Іллєнка та Сидора Кізіна

Сьогодні ввечері біля Шевченківського районного управління міліції на вул. Прорізній групою невідомих у складі близько 10 осіб скоєно напад на народного депутата України з фракції «Свобода» Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна, які тільки-но вийшли з приміщення міліції після допиту у справі ходи зі смолоскипами 1 січня.

Напад відбувся ззаду, били кастетами і ногами. За словами Іллєнка, тільки слідчий, який проводив із ним слідчі дії, міг знати про місце його перебування.

«Я не анонсував про те, що йду на допит до райвідділку. Ніхто не знав, у якому місці і за якою адресою відбудеться допит. Про це могли знати тільки слідчі», – зазначив Іллєнко.

Міліція кваліфікувала дії нападників як хуліганство (ст.296 КК України) і відкрила відповідне кримінальне провадження.

В 17-ій лікарні м. Києва, куди відправили обох постраждалих, Кізіну у відділенні політравми зашили рвану рану правої щоки (5см). У Іллєнка діагностували струс мозку і численні забої.

Тим часом до Шевченківського РУВС з Майдану незалежності вирушила колона з кількох сотень обурених євромайданівців, які провели під стінами відділку пікет з вимогою поспілкуватися зі слідчим, що допитував Іллєнка і може мати відношення до нападу. Пікет завершився безрезультатно.

За матеріалами espreso.tv i радіо «Свобода».

Українська