Міліція звинувачує учасників ходи на честь Бандери в хуліганстві

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом інциденту біля готелю "Прем'єр Палас" 1 січня за участю учасників факельної ходи.

"Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство)", - повідомили прес-службі міліції Києва в четвер.

За словами правоохоронців, вони отримали кілька заяв, в тому числі від співробітника служби безпеки готелю.

"Близько 19.00 на Бульварі Шевченка у Києві невідома особа із числа учасників факельної ходи кинула у приміщення готелю предмет, схожий на димову шашку. Правоохоронці провели огляд місця події та опитали свідків", - йдеться в повідомленні.

Зараз в МВС проводять перевірку.

В "Свободі", яка була організатором мітингу, той факт, що інцидент мав місце, підтверджують, але такі дії засуджують і називають їх провокацією.

"Свобода засуджує зазначені провокативні дії. 2 січня 2014 року Політвиконком об'єднання проаналізував результати акції; за результатами перевірки ухвалено рішення про виключення з лав ВО "Свобода" двох осіб, яких було втягнуто в інцидент і які піддалися на провокацію", - йдеться в оприлюдненій у четвер заяві.

"Про спланованість і зрежисований характер провокації свідчить хоча б той факт, що обліковий запис (т. зв. "аккаунт"), на якому було викладено змонтоване відео, було створено напередодні, а викладене відео активно розпіарили провладні "боти", - заявили в "Свободі".

Джерело: Українська правда.

Українська