Спроба організації «прохань» від військовослужбовців про введення надзвичайного стану

Вдень 28 січня представники Штабу національного спротиву повідомили, що до них надійшла інформація про те, ніби до військових частин по всій Україні направлено телеграму «Буран» (термінова), за підписом в. о. начальника Генерального штабу Міністерства оборони генерал-лейтенанта Думанського, в якій вказується на необхідність проведення термінових зборів офіцерів з метою підготовки звернення до президента України про необхідність введення надзвичайного стану.

Таку телеграму направлено в 14 областей України, а в деяких військових частинах такі збори військових почалися вже в 14:00.

Управління преси та інформації Міністерства оборони України у відповідь на звернення УНІАН повідомило, що в міністерстві якраз перевіряють інформацію про існування такої телеграми.

На запитання, чи працює в Міноборони генерал-лейтенант Думанський, в. о. начальника Генерального штабу, за чиїм підписом нібито направлена телеграма, у прес-службі повідомили, що «є такий генерал-лейтенант», та наразі в міністерстві з’ясовують, чи справді він поширював таку телеграму. Водночас інший співрозмовник агентства з Міністерства оборони зазначив, що не чув про існування цієї телеграми.

Вже на межі нової доби espreso.tv з посиланням на сторінку «Євромайдан» у Фейсбуці опублікувало скани відповідної телеграми та додатку до неї, який являє собою заготовлене звернення від зборів військовослужбовців.

Невизначено