Коротко про новорічну концертно-розважальну програму Євромайдану

Концертна програма зі святкування Нового Року на Майдані Незалежності розпочнеться о 21.00 31 грудня.

Про це повідомив народний депутат Олесь Доній на брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву.

За його словами, в Новорічну ніч зі сцени Майдану виступлять ведучі українські гурти та виконавці — ТНМК, Тартак, Руслана, Скай, Лана, Марія Бурмака, Мандри.

«Ми ухвалили концепцію «барикадного» Нового Року. Запрошувати на виступи зірок естради, які не розуміють духу Майдану, на наш погляд недоцільно. Тому в Новорічну ніч зі сцени виступить перша двадцятка українських рок-гуртів, які до цього постійно брали участь у житті Майдану», — зазначив Олесь Доній.

Він повідомив, що у цьогорічному святкуванні буде принаймні дві родзинки. Перша — спроба встановити світовий рекорд, коли за кілька хвилин до Нового Року весь Майдан співатиме гімн України. «Представники Книги рекордів Гіннеса будуть присутні на Майдані, щоб зафіксувати рекорд», — зазначив народний депутат.

Друга родзинка — це зірковий вертеп, участь в якому цього року візьме понад 20 політиків, громадських діячів, журналістів, музикантів. Зокрема, одного з трьох царів гратиме Лесь Подерв’янський, Ірода — Володимир Ар’єв, одного із чортів — Сергій Поярков, солдата — Сашко Положинський, «тітушок» — Фоззі і Фагот.

Штаб національного спротиву запрошує киян та гостей столиці разом відсвяткувати Новий рік у центрі свободи та демократії — на Майдан Незалежності.

Джерело: ВО «Батьківщина»

Українська