24 січня: Акція «Заарештуйте майно! Скасуйте візи!»

24 січня, починаючи з 12:30, відбудеться мирна акція під закликом «Заарештуйте майно! Скасуйте візи!» під представництвом Європейської комісії в Україні, адреса: вул. Володимирська, 101. Активісти Майдану прийдуть закликати представників влади ЄС про рішучіші дії відносно катів українського народу, на чиїх руках сьогодні кров п’яти загиблих та десятків поранених активістів, журналістів, медиків.

Події останніх місяців в Україні — це війна влади проти українського народу: людей викрадають на вулицях і з лікарень, нічні загони вбивць у цивільному чекають наступних жертв, залишають сліди катувань на трупах активістів, депутати приймають тоталітарні закони у Раді, східні обласні ради виступають із закликом до Президента застосовувати силу проти активістів у Києві, віддаються накази силовикам застосовувати зброю та водомети при мінусовій температурі... На що ще чекати українському народу?!

На акції організатори презентують офіційне звернення до керівних структур ЄС, керівників урядів країн ЄС, США та Канади з сотнями підписів громадян та представників громадських організацій на 4-метровому рулоні. Активісти очікують, що представники Європейської комісії в Україні вийдуть на зустріч і дадуть свої коментарі, а активісти в свою чергу передадуть пакет документів із зверненням, підписами та списками українських чиновників-катів.

Після акції під представництвом Європейської комісії в Україні, активісти планують в той же день завітати до посольств:

  • Німеччини (вул. Богдана Хмельницького, 25, приблизний час приходу: 14:00),
  • Австрії (вул. Івана Франка, 33, приблизний час приходу: 14:45),
  • Польщі (вул. Ярославів Вал, 12, приблизний час приходу: 15:15).

Свій похід до інших представництв країн ЄС, США та Канади в Україні, активісти продовжать з понеділка, 27 січня для передачі звернення. 4-х метровий плакат буде установлений на Євромайдані для подальшого збору підписів громадян.

Акредитуватись на акцію можна за телефоном: 097-394-32-15.

Українська