На Грушевського з народом воюють «тітушки» у формі «Беркуту»

У протистоянні на вулиці Грушевського влада використовує перевдягнутих у форму «Беркуту» «тітушків».Про це Еспресо.TV повідомили власні джерела на Майдані.

Як пояснили джерела, влада побоюється, що «беркутівці» «попливуть» і тому перевдягла у форму спецпризначенців кримінальників, які б’ють людей і знущаються з них.

За неперевіреною інформацією, серед «беркутівців» можуть бути харківські «спортсмени» з бійцівського клубу «Оплот».

Еспресо.TV з посиланням на Фейсбук-сторінку ЄвроМайдану повідомляє, що p боку парку Слави в сторону Маріїнського парку пройшла організована колона з близько 2000 молодиків спортивного вигляду. Очевидці стверджують, що більшість невідомих виходили зі станції метро «Кловська».

Також джерела Еспресо.TV повідомляють, що разом з іншими на вулиці Грушевського в Києві стоїть полк спецпризначення Внутрішніх військ МВС України «Ягуар» з Вінничини. Бійці «Ягуару» приїхали з села Калинівка Вінницької області.

Вони чергують по три доби, потім три доби відпочивають вдома. У бійців «Ягуару» немає зброї, вона дозволена лише бійцям «Беркуту». Основне завдання спецполку «Ягуар» — очеплення та блокування вулиць під час проведення спецоперацій МВС.

Українська