Леся Оробець оприлюднила план влади з нищення протестів

Влада готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала народна депутатка від «Батьківщини» Леся Оробець, посилаючись на документ, який отримала від власного джерела.

«План нищення протестної активності. Отримала від достовірного джерела документ реагування влади на мирні протестні заходи. Якщо аналізувати рівень заходів, то це розробка або СБУ, або РНБОУ. Зважаючи на дати в документі, він створювався ще до Нового року», — зазначила Оробець.

«Не можу 100% гарантувати його достовірність, але такі пункти як видворення представників іноземних держав, інформаційна кампанія по дискредитації протестних акцій, офіційні попередження релігійним організаціям (виділила жовтим) вже втілюються в життя і ми всі цьому свідки», — додала вона.

«Викладаю не для сіяння паніки, а для розуміння — назад дороги немає. Влада, якщо вірити цьому документу, готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз. Тож мусимо бути міцними як ніколи», — підсумувала вона.

Джерело: espreso.tv

Українська